Cukrzyca: jak dać glukagon – przegląd temat

Trendy cukrzyca

Ta informacja jest dla ludzi, którzy mogą potrzebować dać osoba z cukrzycą zastrzyk z glukagonu podczas niskiego wyjątkowego poziomu cukru we krwi.

Możesz mieć dwa zestawy glukagonu dostępnych w przypadku pomyłki podczas przygotowywania leku. Glukagon ma być podawany bezpośrednio po wytworzono, że nie można przygotować z wyprzedzeniem. Zawsze należy sprawdzić datę ważności na zestawie.

Jeśli osoba z cukrzycą jest nieprzytomny, dać im zastrzyk glukagonu, a następnie natychmiast zadzwonić pod numer 911 lub innych służb ratunkowych. Jeżeli służby ratownicze nie przybył w ciągu 5 minut, a osoba ta jest nadal nieprzytomny, otrzymując kolejne glukagonu strzał.

Praktyka daje partnerem lub dziecku zastrzyk insuliny, co najmniej raz w miesiącu, więc nie bój się, jeśli chcesz dać komuś glukagonu w sytuacji awaryjnej.

Przechowywać informacje o tym, jak dać glukagon z medycyny glukagonu i przeglądu tych czynności często.

Glukagon Lek dostępny jest w dwóch rodzajach opakowań.

Ten zestaw glukagonu awaryjnych ma strzykawkę zawierającą ciecz (rozcieńczalnik) i butelkę zawierającą lek; Wykonaj następujące kroki, jeśli masz ten Ki; Wbić igłę w butelce i pchnąć w cieczy; Wyjąć strzykawkę; Delikatnie wstrząsnąć butelką, aż płyn stanie się jasne; Włożyć strzykawkę z powrotem do butelki, a wycofanie leku.