Ćwiczenia i astmy: wykonywać bezpiecznie zapobiegać atakom astmy

Jednym z celów leczenia astmy jest pomoc w utrzymaniu normalnego i zdrowego stylu życia, który obejmuje ćwiczenia i inne zajęcia fizyczne. Przyjmowanie leków astmy zgodnie z zaleceniami lekarza, unikanie wyzwalaczy i monitorowanie objawów i czynności płuc pomoże Ci osiągnąć ten cel.

Gdy poziom stresu zaczynają przesuwać w górę – czy to na rachunki, pracy lub swoich dzieci – dżem-opakowany kalendarza – objawy astmy może kopać w nadbieg. Jak świszczący oddech i kaszel gorzej, zdrowie staje się jeszcze jeden powód do zmartwień. Astma i lęk powodują błędne koło, i jeden, który może spiralę szybko; Astma jest wyzwalana przez wiele rzeczy, a jedną z nich jest stres “, mówi Pramod Kelkar, MD, kolega z Akademii AsthmaAllergy i Immunologii (AAAAI), więc …

Działania, które wymagają krótkich, przerywanych okresami wysiłku, takich jak siatkówka, gimnastyka, baseball, a zapasy są na ogół dobrze tolerowane przez osoby z objawami astmy.

Działania, które wymagają długich okresów wysiłku, takich jak piłka nożna, bieganie, koszykówka, odległość i hokeju na trawie, może być gorzej tolerowane. Również sport zimno pogodowe, takie jak hokej na lodzie, jazdy na nartach biegowych i jazda na łyżwach, może stanowić wyzwanie. Jednak wiele osób z astmą są w stanie w pełni uczestniczyć w tych działaniach.

Pływania, która jest silną wytrzymałość sport jest ogólnie dobrze tolerowane przez wiele osób cierpiących na astmę, ponieważ jest zwykle wykonywane podczas oddychania ciepłego, wilgotnego powietrza. Jest również doskonałą aktywność utrzymanie sprawności fizycznej.

Inne korzystne działania na rzecz osób chorych na astmę może obejmować zarówno kryty i odkryty na rowerze, aerobik, spacery i bieganie na bieżni.

Weźmy ocenę Asthma dostać plan działania spersonalizowane

da; Noc