Czy mam depresję? – Przegląd wątek

Przeczytaj poniższe informacje, które pomogą Ci zdecydować, czy może mieć depresję. To nie zastąpi diagnozy lekarza.

Są to zarówno ciężkich obciążeń – problemy z wagą i depresji. I często idą w parze; Niektórzy ludzie przybierają na wadze, gdy jesteś w depresji. Inne schudnąć, do niezdrowej stopnia; Która jest na pierwszym miejscu? I jak można rozwikłać związek między depresją i wagi – zwłaszcza jeśli depresja sapped Ci swoją energię, aby dokonać zmian? Oto co mówią eksperci musisz wiedzieć.

Możesz mieć depresji, jeśli masz co najmniej pięć objawów wymienionych poniżej, przez 2 tygodnie lub dłużej i jednym z objawów jest albo smutek lub utraty odsetek. Możesz

Poważnym objawem depresji myśli o śmierci i samobójstwie. Jeśli ty lub ktoś kogo obchodzi mówi o samobójstwie lub uczucie beznadziejne, uzyskać pomoc od razu.

Dowiedz się znaki ostrzegawcze samobójstwa, które zawierają dużo mówić o śmierci, dając rzeczy daleko, lub przy użyciu dużo alkoholu, narkotyków, lub obu. Jeśli pojawią się te objawy u siebie lub bliskiej osoby, uzyskać pomoc.

Jeśli uważasz, że masz depresję, weź ten krótki quiz, aby sprawdzić swoje objawy

Jeśli masz mniej objawów, może być nadal w depresji i potrzebuje leczenia. Nie ważne ile masz objawy, ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem. Zabieg szybciej, tym lepsza szansa na szybkie i całkowite wyleczenie.

Istnieje kilka typów depresji, które mogą mieć różne objawy i wzory. Obejmują one

Sezonowe zaburzenia afektywne (SAD). Ludzie, którzy mają sezonowe zaburzenia afektywne są nacisnąć tylko w określonym czasie każdego roku, zwykle na jesieni i zimą; Przedmiesiączkowe zaburzenie dysforyczny (PMDD). Kobiety, które mają regularne i poważne emocjonalne i fizyczne objawy napięcia przedmiesiączkowego, które przeszkadzają w codziennym życiu mogą mieć PMDD. Jest on podobny do zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS), ale objawy, które są cięższe; Depresja poporodowa. Kobiety, które popadają w depresję po urodzeniu dziecka może mieć depresji poporodowej; zaburzenie dystymiczne (chronicznego łagodnego depresja) występuje, gdy osoba ma tylko 2 do 4 objawów depresji, przez okres co najmniej 2 lat; Podwójne depresji. Dzieje się tak, gdy osoba z dystymii ma także epizod dużej depresji; zaburzenie przystosowania z depresją. Czasami stresujące sytuacja może powodować przemijające objawy depresji, które poprawiają po kryzys zostanie rozwiązany.