Dieta i kontrola wagi: zdrowe jedzenie i odżywianie

Czy otrzymujesz potrzebne składniki odżywcze? Dowiedz się górne źródło witamin i ile trzeba w diecie.

Witaminy D jest niezbędna dla zdrowych kości i brak może spowodować problemy dla zdrowia, w tym chorób układu krążenia. Dowiedz się, jak dostać dużo witaminy D i jak leczyć niedobór witaminy D.

Wapń i witamina D są istotne w celu zapobieżenia utracie kości i osteoporoza. Dowiedz się, gdzie uzyskać wapnia i witaminy D organizm potrzebuje.

Witamina B12 jest niezbędna dla dobrego zdrowia, ale niektórzy ludzie nie mogą być na tyle dostajesz. Więcej informacji na temat objawów niedoboru witaminy B12 i jak można je leczyć.

Próbując dostać więcej kwasów tłuszczowych omega-3 w diecie? Ta lista zakupów całych i wzbogacanej żywności może pomóc.

Dowiedz się o korzyściach dla zdrowia składniki odżywcze, naturalne chemcials, które znajdują się w wielu produktach roślinnych.

Większość wielu ludzi na świecie nie otrzymuje wystarczającej ilości błonnika. Dowiedz się, ile trzeba i gdzie je zdobyć.

Poznaj najważniejsze witaminy i minerały potrzebne na co dzień, co robią, i źródła dobre jedzenie dla nich.

Biorąc zbyt wiele witamin może być niezdrowe, a nawet niebezpieczne. Dowiedz się, jak mieć pewność, że dostajesz odpowiednią ilość.

Tłuszcze są składniki odżywcze, które daje energię. Tłuszcze są nasycone lub nienasycone, i większość pokarmy tłuszcz obu typów.

Dowiedz się, jakie są i tłuszcze trans, które produkty spożywcze zawierają je. Plus, dowiedzieć się, co “0 tłuszcze trans” naprawdę znaczy.

Eksperci ostrzegają, że “bez tłuszczu” żywności może spowodować więcej problemów niż rozwiązują. Dowiedz się dlaczego.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …