ekspertów odpowiedzi na pytania pieluszkowe

Czy twoje najtrudniejsze pytania o pieluszkowe wymyślić po godzinach pracy lekarza rodzinnego jest? Następnie będziemy chcieli przeczytać na najlepszą poradę pediatrów ‘na małych i dużych tematów, aby pomóc złagodzić Twojego maleństwa dyskomfort.

Niektóre rzeczy, takich jak soki owocowe, może dać Babies biegunkę lub dokonać ich kupa goopy, prowadząc odparzeniom. Przyjmowanie antybiotyków lub rozpoczynające stałe pokarmy mogą również wpływać na ich trawienie.

Można spróbować diety drobnych poprawek, ale nie zmienia tego, co dziecko spożywa zbyt długo – lub przerwać podawanie leku – bez konsultacji z lekarzem.

Czy przyczyna ząbkowania pielucha wysypka?

Te dwie rzeczy często się w tym samym czasie, ale jest to mało prawdopodobne, że są związane, Nowy Jork mówi dermatolog Nanette Silverberg, MD.

Czy trzeba zetrzeć wszelkie maści każdym razem zmienić pieluchę?

Maści takie jak tlenek cynku są jak wosk do samochodu, mówi Elaine Siegfried, MD, profesor pediatrii i dermatologii w Saint Louis University.

Stawiasz grubą warstwę pasty między skórą dziecka i drażniących płynów. Tarcie tego wszystkiego boli bardziej niż pomaga. Pat moczu delikatnie osuszyć i zetrzeć rufie, a następnie zastosować dodatkowe maści.

Czy mogę przejść do pieluch tkaniny?

Odpowiedź zależy od tego, co będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka. Nie ma wyraźny dowód, że jeden typ pieluchy jest lepsze dla pieluszkowe.

Jeśli wolisz jednorazowych, dać im szansę. Wysypki rosną w środowiskach wilgotnych i jednorazowych są dobre na odprowadzanie wilgoci z dala od skóry, płyny dziecka.

Przełączyć się na inną markę, jeśli Próbowaliśmy wszystkiego, a Twoje dziecko wciąż ma ból dna. Zapach lub barwnik może podrażniać jej skórę, a nawet powodować reakcję alergiczną. Zwykły biały Pieluchy są najbezpieczniejsze, Siegfried mówi.

To rzadkie, ale niektóre dzieci są uczulone na wszystkich jednorazowych i zrobić lepiej z pieluch tkaniny. Pamiętaj, aby zmienić je często. Jeśli Twoje dziecko ma wysypkę, sprawdź pieluszce co godzinę, a co najmniej raz w nocy.