estrogen (dopochwowo) opis i nazwy firmowe

Kanadyjski Marka

Estrogeny są hormony wytwarzane przez organizm. Między innymi estrogeny pomagają rozwijać i utrzymywać narządów kobiecych.

Gdy twoje ciało jest niedobór tego hormonu, zastępując może złagodzić nieprzyjemne zmiany, które występują w pochwie, sromu (żeńskie narządy płciowe) i cewki moczowej (część układu moczowego). Warunki, które są poddane działaniu estrogenów dopochwowych należą narządów stan skóry (zanik sromu), zapalenie pochwy (zanikowe zapalenie pochwy), zapalenie cewki moczowej (zanikowe zapalenie cewki moczowej).

Estrogeny działają częściowo poprzez zwiększenie normalnego jasnego wydzielina z pochwy i sromu i podejmowania cewki moczowej zdrowe. Korzystanie lub stosując ulgi estrogenów lub zmniejsza

Gdy stosuje się dopochwowo lub na skórze, większość estrogeny są wchłaniane do krwiobiegu i powodować niektóre, ale nie wszystkie, z takim samym skutkiem jak gdy stosuje się je doustnie. Estrogeny stosowane dopochwowo przy bardzo niskich dawkach w leczeniu lokalnych problemów narządów płciowych i układu moczowego nie chroni przed osteoporozą lub zatrzymać uderzenia gorąca spowodowane menopauzą.

Krem, czopki, tabletki, Insert, o przedłużonym uwalnianiu

Estrogeny do stosowania dopochwowego są dostępne tylko na receptę lekarza.

Ten produkt jest dostępny w następujących postaciach dawkowania