euthroid

Klasa terapeutyczna: Suplement tarczycy

Używa Dla Euthroid

Liotrix stosowany jest również w niektórych testach medycznych w celu zdiagnozowania problemów z tarczycy.

Lek ten jest dostępny wyłącznie na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały problemów pediatrii specyficzne, które ograniczają użyteczność liotrix u dzieci.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrii specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność liotrix w podeszłym wieku. Jednak u pacjentów w podeszłym wieku są bardziej narażone na serca i naczyń krwionośnych problemów związanych z wiekiem, co może wymagać ostrożność u pacjentów otrzymujących liotrix.

Badania sugerują, że u kobiet lek ten stwarza minimalne ryzyko dla niemowlęcia podczas stosowania w okresie karmienia piersią.

Przed użyciem Euthroid

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas stosowania tego leku, jest to szczególnie ważne, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Stosowanie leku z jednej z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Stosowanie leku z żadnym z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosowanie leku z żadnym z następujących pozycji może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale mogą być nieuniknione w niektórych przypadkach. Jeśli stosuje się razem, lekarz może zmienić dawkę i jak często stosować tego leku, lub dać specjalne instrukcje na temat korzystania z żywności, alkoholu czy tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają liotrix. To nie może być specyficzny dla Euthroid. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Lek ten zazwyczaj musi być podjęta przez resztę swojego życia. Nie należy przerywać przyjmowania leku lub zmieniać dawki bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. To może potrwać kilka tygodni, zanim zaczniesz zauważać poprawę objawów.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowywać w lodówce. Nie zamrażać.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować do jej podjęcia. potrzebne będą badania krwi i moczu w celu sprawdzenia niepożądanych efektów.

Prawidłowe użycie liotrix

Liotrix nie powinny być stosowane do leczenia otyłości, lub do celów utraty wagi. Ten lek jest skuteczny w redukcji masy ciała, a gdy podjęte w większej ilości może spowodować poważniejszych schorzeń.

Niedoczynność tarczycy może czasami powodować bezpłodność u mężczyzn i kobiet. Liotrix nie powinny być stosowane do leczenia niepłodności, chyba że jest to spowodowane przez tarczycy.

Zadzwoń do lekarza od razu, jeśli zaczniesz mieć ból w klatce piersiowej, szybkie lub nieregularne bicie serca, nadmierne pocenie, nietolerancję ciepła, nerwowość, lub innego niezwykłego stanu zdrowia.

Dla pacjentów z cukrzycą, to jest bardzo ważne, aby śledzić swoje poziomy cukru we krwi lub moczu zgodnie z zaleceniami lekarza. Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli wystąpią jakiekolwiek zmiany poziomu cukru.

Tymczasowa utrata włosów może wystąpić w ciągu pierwszych kilku miesięcy leczenia liotrix. Zapytaj swojego lekarza o tym, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Środki ostrożności podczas korzystania Euthroid

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria A Badania wykazują żadnego ryzyka

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Niedoczynność tarczycy lewotyroksyny, Synthroid, Levoxyl Armour tarczycy, Cytomel, liothyronine, Tirosint, Levothroid, Nature-Throid, Unithroid, tarczycy wiórki, NP tarczycy, Westhroid, liotrix, Thyrolar, Novothyrox, Triostat

Euthroid Side Effects

liotrix

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia liotrix połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.