exelderm miejscowego

Używa Dla Exelderm

Klasa terapeutyczna: przeciwgrzybicze

Klasa chemiczna: imidazolu

Sulkonazol nakłada się na skórę w celu leczenia następujących

Sulkonazol może być również stosowany do innych warunków, jak określony przez lekarza.

Miejscowe sulkonazol jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Gdy lek został dopuszczony do obrotu w danym zastosowaniu, doświadczenie może wykazać, że jest to również użyteczne dla innych problemów medycznych. Chociaż stosowanie nie jest zawarty w oznakowaniu produktów, sulkonazol jest stosowany w niektórych pacjentów z następującym stanem chorobowym

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Przed użyciem Exelderm

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Badania nad tym lekiem zostały przeprowadzone tylko u pacjentów dorosłych i nie ma konkretnych informacji porównując wykorzystanie sulkonazol u dzieci z wykorzystania w innych grupach wiekowych.

Wiele leków nie były badane szczególnie u osób starszych. Dlatego też nie może być wiadomo, czy one działają dokładnie tak samo, jak w przypadku młodszych dorosłych. Chociaż nie ma konkretnych informacji porównaniu stosowania miejscowego sulkonazol w podeszłym wieku z zastosowania w innych grupach wiekowych, nie należy spodziewać się lek ten powoduje różne skutki uboczne lub problemy u osób starszych, niż ma to miejsce w młodszych dorosłych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają sulkonazol. To nie może być specyficzny dla Exelderm. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Nałożyć wystarczającą sulkonazol na pokrycie dotyczy i okolic skóry, a następnie delikatnie wcierać.

Lek należy przechowywać z dala od oczu.

Gdy sulkonazol jest stosowany w leczeniu niektórych rodzajów zakażeń grzybicy skóry, opatrunkiem okluzyjnym (szczelne przykrycie, takie jak kuchnia folią) nie powinien być stosowany przez medycynę. W tym celu mogą podrażniać skórę. Nie stosować szczelnym pokrywającej tego leku, jeśli nie zostały skierowane do tego lekarza.

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie, to jest bardzo ważne, aby zachować przy użyciu sulkonazol za cały czas leczenia, nawet jeśli objawy zaczynają się wyjaśnić po kilku dniach. Ponieważ infekcje grzyb może być bardzo powolne, aby wyjaśnić, być może trzeba będzie nadal korzystać z tego leku codziennie przez kilka tygodni lub dłużej. Przerwanie stosowania leku za wcześnie, objawy mogą powrócić.

Nie przegap żadnych dawek.

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku, należy zastosować ją jak najszybciej. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Prawidłowe użycie sulkonazol

Jeśli problem skóry nie poprawi się w ciągu 4 do 6 tygodni, lub jeśli staje się gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Aby pomóc wyjaśnić zakażenia całkowicie i pomóc upewnić się, że nie wróci, a także wymagane są dobre nawyki zdrowotne. Następujące środki pomogą zmniejszyć otarcia i podrażnienia i pomoże utrzymać obszar chłodne i suche

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tych środków, należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Środki ostrożności podczas korzystania Exelderm

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Grzybica skóry gładkiej klotrimazol miejscowego, miejscowego ketokonazol, terbinafina miejscowego, Lotrisone, Lamisil

Grzybica podudzi klotrimazol miejscowego, miejscowego ketokonazol, terbinafina miejscowego, Lotrisone, Lamisil

Miejscowe grzybicy stóp klotrimazol, ketokonazol miejscowego, terbinafiny miejscowego, Lotrisone, Lamisil

Exelderm Side Effects

Exelderm (sulkonazol miejscowo)

Łupież pstry klotrimazol miejscowego, miejscowego ketokonazol, terbinafina miejscowego, mikonazol miejscowego, itrakonazol, cyklopiroks miejscowego

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia Exelderm połączyć z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.