fad diety: dlaczego nie pracują i co robić, zamiast

Michael Dansinger, M; ON1 / 014

Jeśli po fad diety, masz dużo spółki. Ale czy był w stanie utrzymać się na tych dietach pozbawienie przez długi czas? A jeśli nie schudnąć, nie funtów zatrzymać się kiedy wrócił do zwykłej drodze jedzenia?

Fad diety nie pomagają utrzymać wagę off w dłuższej perspektywie. Więc co nie działa? Najlepsza dieta nie jest dieta w ogóle, ale sposobem na życie, które obejmuje żywność cieszyć, ćwiczeń i zdrowych nawyków.

Oto niektóre proste, prosta rada.

Filiżanka owoców powinien być nie większy niż pięści; Uncja mięsa lub sera jest prawie taka sama jak wielkość kciuka od podstawy do czubka; 3 uncje mięsa, ryb lub drobiu (normalna porcja) jest mniej więcej wielkości dłoni; 1 do 2 uncji orzechów równa swój przyłożył rękę.

Podobnie jak samochód potrzebuje właściwego benzyny, aby go uruchomić, ciało potrzebuje zdrowej diety, aby prawidłowo się rozwijać. Oznacza to, że właściwe proporcje białka, węglowodanów i tłuszczu – a także wiele innych składników odżywczych.

Kiedy przejść na dietę fad i uwzględniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, narażasz się na ryzyko zachorowania. Pierwsze zbyt mało jakiegokolwiek składnika odżywczego nie może spowodować natychmiastowe problemu. Ale czy to brak przez dłuższy czas, może się okazać, masz problemy ze zdrowiem.

porcji potraw zyskały większe i większe w ostatnich latach. I restauracji fast-food nie są jedynymi miejscami Znajdziesz Supersized posiłki. Naukowcy zauważyli, że od 1970 przez 1990, rozmiary porcji hamburgery, burritos, tacos, frytki, napoje gazowane, lody, ciasto, ciastka, i słonych przekąsek wzrosła – czy żywność były spożywane w domu lub w restauracji.

Co to zdrowa porcja wygląda?

Oto kilka prostych sztuczek, aby zmniejszać porcje (i kalorii)

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podawać posiłków na talerze do sałatek zamiast dużych talerzy; snack sklep żywność w workach warstwowych małe. Przy zamawianiu się, podziel się z przyjacielem entrÃe; Zapytaj o posiłku lub małych rozmiarów dla dzieci “w restauracji fast-food. Nigdy nie idź na supersized porcji.