federalnego poziomu ubóstwa

Poziom ubóstwa federalny jest używana do określenia, ile pieniędzy można zrobić i nadal kwalifikują się do niektórych świadczeń rządowych. Każdy stycznia, rząd USA wyznacza nowe granice. Jest poziom dla jednej osoby dorosłej i innym poziomie dla rodzin.

CHIP lub SCHIP, co oznacza Zdrowia Dziecka Insurance Program lub stan Zdrowia Dziecka Insurance Program. Jest to powszechne ubezpieczenie zdrowotne z wolna lub niskich kosztach opieki zdrowotnej dla dzieci poniżej 18 roku życia; Społeczność Centrum Zdrowia; – To są wspierane przez rząd federalny, organizacje non-profit, które oferują opiekę zdrowotną medycznie niedostatecznym ludzi w określonej dziedzinie; plannin rodzinny; – Są to programy, które pomagają mężczyźni, kobiety lub pary zobaczyć jak gotowe są do posiadania dzieci, w tym mówić o antykoncepcji, zdrowia seksualnego i płodności; Głowa Gwiazda; – To jest federalny program dla dzieci w wieku od 3 do 5 w rodzinach, które nie robią dużo pieniędzy. Program pomaga przygotować dzieci, by odnieść sukces w szkole, zachęcając społecznie i naukowo rozpocząć; SNAP, co oznacza Supplemental Nutrition Assistance Program. Dawniej nazywane programu kuponów żywnościowych, daje pomoc finansową dla osób na zakup żywności, w tym żywności dla niemowląt; WIC, który stoi za Uzupełniającego Programu Żywienia dla kobiet, niemowląt i dzieci. Daje to pewne rodzaje wolnego pożywne jedzenie, skierowania opieki zdrowotnej i edukacji żywieniowej dla kobiet w ciąży, kobiet, które urodziły 6 lub mniej tydzień przed, karmiących piersią i dzieci do ich 5. urodziny, zapłacił za pośrednictwem dotacji od rządu federalnego Stany; Medicaid – Jest to program ubezpieczeń zdrowotnych publicznej państwowa dla osób niepełnosprawnych, a także osób o niskich dochodach; Dopłaty do zakupu ubezpieczenia w Marketplace. Jest to forma pomocy finansowej, aby zmniejszyć koszty ubezpieczenia dla osób, które kwalifikują się do zakupu ubezpieczenia zdrowotnego na ich państwa Rynek ubezpieczeń zdrowotnych.

Poziom ubóstwa jest taka sama dla 48 państw. Alaska i Hawaje mają swoje własne wytyczne.

Można usłyszeć o 138% poziomu ubóstwa lub innych procentach. Te procenty pokazują, jak ilość pieniędzy można dokonać w ciągu roku porównuje do poziomu ubóstwa.

Poziom dochodów zmienić każdego roku. Aby zobaczyć federalnego poziomu ubóstwa, kliknij tutaj.

Są to tylko niektóre z korzyści rządowych na podstawie federalnego progu ubóstwa

ŹRÓDŁO

Federal Register.

Potrzebujesz pomocy ubezpieczenia zdrowotnego? Odpowiedz na kilka pytań, aby uzyskać indywidualny plan działania.