flurazepam

Klasa terapeutyczna: Hypnotic

Używa Dla flurazepamu

Farmakologiczna Klasa: Benzodiazepiny, długo działające

Flurazepam to benzodiazepiny. Benzodiazepiny należą do grupy leków zwanych ośrodkowego układu nerwowego (CNS) depresyjne, które są leki, które spowalniają system nerwowy.

flurazepam jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla flurazepamu, następujące dokumenty powinny być traktowane

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowe lub reakcja alergiczna na Flurazepam ani żadnych innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków flurazepamu w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone dla dzieci młodszych niż 15 lat.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność flurazepamu w podeszłym wieku. Jednak ciężka senność, zawroty głowy, dezorientacja, niezdarność lub niestałość są bardziej prawdopodobne u osób w podeszłym wieku, które mogą wymagać dostosowania dawki u pacjentów otrzymujących Flurazepam.

Przed użyciem Flurazepam

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Podczas robienia Flurazepam, szczególnie ważne jest to, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Korzystanie flurazepam z którymkolwiek z następujących leków nie jest zalecane. Lekarz może podjąć decyzję o nie traktują cię z tego leku lub zmiany niektórych innych przyjmowanych leków.

Flurazepam za pomocą któregokolwiek z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Korzystanie Flurazepam któregokolwiek z następujących leków może powodować zwiększone ryzyko wystąpienia pewnych skutków ubocznych, ale używając obu leków może być najlepsze leczenie dla Ciebie. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie flurazepamu. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Weźmy tylko flurazepam zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie bierz go więcej, nie bierz go częściej, a nie przyjmować go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione.

Weź flurazepam tuż przed pójściem do łóżka, kiedy jesteś gotowy, aby przejść w tryb uśpienia.

Dawka flurazepamu będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki flurazepamu. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki flurazepamu, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić swoje postępy w regularnych wizyt, aby upewnić flurazepam pracuje prawidłowo i aby sprawdzić niepożądanych efektów.

Korzystanie Flurazepam podczas ciąży może zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Stosować skuteczną formę kontroli urodzeń na bieżąco z zajściem w ciążę. Jeśli uważasz, że zajdzie w ciążę podczas korzystania flurazepam, należy powiadomić lekarza od razu.

Prawidłowe użycie flurazepamu

Flurazepam może spowodować poważny rodzaj reakcji alergicznej zwany wstrząs anafilaktyczny. Anafilaksja może stanowić zagrożenie dla życia i wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Należy przerwać stosowanie leku Flurazepam i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli masz świąd, pokrzywka, chrypka, trudności z oddychaniem, problemy z połykaniem, ani żadnej obrzęk rąk, twarzy, lub usta podczas korzystania Flurazepam.

flurazepam doda na działanie alkoholu i innych OUN (leki, które spowalniają system nerwowy, powodując senność). Niektóre przykłady OUN są leki przeciwhistaminowe lub lekarstwem na katar sienny, inne alergie lub przeziębienia; uspokajające, uspokajające lub lekarstwa nasenne; recepty leki przeciwbólowe lub narkotyków; barbiturany (stosowane w napadach); zwiotczające mięśnie; lub znieczulające (paraliżujący leków), w tym niektóre środki znieczulające stomatologicznych. Efekt ten może trwać kilka dni po zaprzestaniu przyjmowania Flurazepam. Przed podjęciem któregokolwiek z powyższych podczas korzystania Flurazepam skontaktować się z lekarzem.

flurazepam może powodować niektórych ludzi, a zwłaszcza osób starszych, aby stać się senny, zawroty głowy, lightheaded, niezdarny, niestabilny lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi, niż są normalnie. Choć flurazepam zostanie podjęta przed snem, może to spowodować, że niektórzy ludzie czują się senności lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi następnego ranka. Również flurazepam może powodować podwójne widzenie lub inne problemy z widzeniem. Upewnij się, że wiesz, jak reagować na Flurazepam Przed rozpoczęciem jazdy należy użyć maszyn, czy cokolwiek innego, co mogłoby być niebezpieczne, jeśli nie są świadomi lub nie może myśleć i dobrze widzieć.

Jeśli pojawią się jakieś niezwykłe lub dziwne myśli i zachowań podczas robienia Flurazepam, należy to omówić z lekarzem. Niektóre zmiany, które wystąpiły u osób przyjmujących Flurazepam są jak te obserwowane u ludzi, którzy piją zbyt dużo alkoholu. Inne zmiany mogą być splątanie, nasilenie depresji, omamy (widzenie, słyszenie lub poczucie, że nie ma), myśli samobójcze i niezwykłe podniecenie, nerwowość, drażliwość lub.

flurazepam może powodować zachowania związane ze snem, takie jak prowadzenie samochodu (Sleep-jazdy), chodzenie (Sleep-walking), seks, prowadzenie rozmów telefonicznych, czy przygotowywanie i spożywanie posiłków w czasie snu lub nie w pełni obudzony. W przypadku wystąpienia tych zachowań, należy powiadomić lekarza od razu.

Nie należy przerywać przyjmowania Flurazepam bez uprzedniej konsultacji z lekarzem. Lekarz może zalecić, aby stopniowo zmniejszyć ilość używanego przed zatrzymaniem go całkowicie. Może to pomóc w zapobieganiu pogorszenia stanu pacjenta oraz zmniejszyć możliwość wystąpienia objawów odstawiennych, takich jak drgawki (napady), halucynacje, żołądka lub skurcze mięśni, drżenie, lub nietypowe zachowanie.

Jeśli twój stan nie poprawi się w ciągu 7 do 10 dni, lub jeśli staje się gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Środki ostrożności podczas korzystania z Flurazepam

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria N Nie sklasyfikowano

Flurazepam Side Effects

flurazepam

CSA Harmonogram 4 Niektóre potencjalne nadużycia

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Bezsenność melatonina, lorazepam, amitryptylina, Ambien, Ativan, zolpidem, difenhydramina, temazepam, doksepina, Elavil, Lunesta, Restoril, eszopiklon, Belsomra, Sonata, Rozerem, triazolam, zaleplon, Silenor, Halcion, doksolaminy, Dalmane, ramelteon, 5-HTP , Tylenol PM