gludef

Klasa terapeutyczna: środek diagnostyczny, radiofarmaceutycznego Imaging

Używa Dla Gludef

Ten lek będzie stosowany wyłącznie przez lub pod bezpośrednim nadzorem lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazano, specyficzne problemy pediatryczne, które ograniczają użyteczność Fluorodeoksyglukoza F 18 iniekcji u dzieci z epilepsją. Jednak Bezpieczeństwo i skuteczność Fluorodeoksyglukoza F 18 zastrzyku nie zostało ustalone u dzieci chorych na raka lub choroby serca.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków Fluorodeoksyglukoza F 18 wstrzykiwań u pacjentów geriatrycznych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Przed użyciem Gludef

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają Fluorodeoksyglukoza f 18. To nie może być specyficzny dla Gludef. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Lekarz lub inny wyszkolony personel medyczny daje lub dziecku leku. Ten lek jest podawany przez igłę umieszczoną w jednej z żył tuż przed posiada skanowanie PET.

Lekarz będzie musiał Ty lub Twoje dziecko picia wody lub innych płynów w ciągu 4 godzin przed masz skanowanie PET. Lekarz będzie również daje instrukcje dotyczące spożywania żywności przed badaniem.

Ty lub Twoje dziecko potrzebuje na mocz od razu i tak często, jak to możliwe przez co najmniej jedną godzinę po skanowanie PET.

Jest bardzo ważne, aby lekarz sprawdzić postęp lub dziecku bardzo uważnie podczas przyjmowania tego leku Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować je otrzymać. mogą być potrzebne badania krwi.

Podczas przyjmowania tego leku, Ty lub Twoje dziecko jest narażone na promieniowanie. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego produktu, należy zwrócić się do lekarza.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Prawidłowe użycie Fluorodeoksyglukoza F 18

 lub udać się dołączyć do grupy wsparcia Fluorodeoksyglukoza f18, aby połączyć się z innymi, którzy mają podobne zainteresowania.

Środki ostrożności podczas korzystania Gludef

Gludef Side Effects

Fluorodeoksyglukoza f18