gold bond leczniczych proszku ciała

Klasa terapeutyczna: ochronne, dermatologiczne

Korzysta na złoto Bond leczniczej skupisko proszku

Lek ten jest dostępny jako over-the-counter (OTC) produktu.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazano, specyficzne problemy pediatryczne, które ograniczają użyteczność mentolu i tlenek cynku, miejscowo w postaci maści u dzieci.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków mentol i tlenek cynku miejscowo maści u pacjentów geriatrycznych.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Przed użyciem złota Bond leczniczej skupisko proszku

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów zawierających mentol i tlenek cynku. To nie może być specyficzny dla złota Bond leczniczej skupisko proszku. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Stosować ten lek dokładnie według zaleceń lekarza. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, lub nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione.

Ten lek jest tylko do stosowania na skórę. Nie zrozumcie to w oczy. Nie stosować na głębokie lub kłute rany. Można go używać na powierzchni skóry wokół rany.

Używać

Dawka leku będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tego leku. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Jeśli objawy Twój lub Twojego dziecka nie poprawi się w ciągu 7 dni, czy też stają się gorsze, skontaktować się z lekarzem.

Jeśli Ty lub Twoje dziecko przypadkowo połknąć lekarstwo, wezwać lekarza lub centrum zatruć razu.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępność OTC Nad ladą

Prawidłowe użycie mentol i tlenek cynku

Ciąża Kategoria N Nie sklasyfikowano

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Diaper Rash Calmoseptine, miejscowego tlenek cynku, Risamine, Desitin szybką ulgę Śmietana Vusion, Triple Wklej, lanolina miejscowego, Boudreaux Butt Wklej Baza Clear, Caldesene, Aloe Grande, Unna-Flex Elastyczny Unna Boot 4 cale, wysypka Relief

Środki ostrożności podczas używania Złota Bond leczniczej skupisko proszku

Złoto Bond leczniczej ciała Powder Side Effects

mentol / tlenek cynku miejscowo