gromadząc zaburzenia przygotowania do wizyty

Jeśli Ty lub bliska osoba ma objawy zaburzeń gromadzeniu, Twój usługodawca opieki zdrowotnej może skierować pacjenta do zdrowia psychicznego dostawców, takich jak psychiatry lub psychologa z doświadczeniem diagnozowania i leczenia zaburzeń Hoarding.

Ponieważ wiele osób z objawami zaburzenia gromadzenie nie uznają, że ich zachowanie jest problem, to jako przyjaciel lub członek rodziny może wystąpić więcej niepokoju nad akumulacji niż twój ukochany robi.

Co możesz zrobić

Możesz najpierw spotkać się sam na sam z dostawcą zdrowia psychicznego w celu opracowania podejścia do podnoszenia swoich problemów z ukochaną osobą. Mentalny dostawcą zdrowia może pomóc Ci przygotować się do rozmowy, aby zachęcić ukochanej szukać pomocy.

Czego można oczekiwać od dostawcy zdrowia psychicznego

Rozważenie możliwości poszukiwania leczenia, twój ukochany będzie prawdopodobnie potrzebować pewność, że nikt nie ma zamiaru iść do swojego domu i zacząć rzucać rzeczy. Oto kilka informacji, aby pomóc osobie gromadząc objawy zaburzenia przygotować się do pierwszej wizyty i dowiedzieć się, co można oczekiwać od dostawcy zdrowia psychicznego.

Przed swoim powołaniem, zrobić listę

Weź zaufanego członka rodziny lub przyjaciela wraz, jeśli to możliwe, o wsparcie i pomoc pamiętają szczegóły omawianych przez mianowanie.

Przygotowanie pytań do Twojego dostawcę psychicznego zdrowia, takie jak

Nie wahaj się zadać inne pytania w czasie wizyty.

Aby uzyskać zrozumienie, jak gromadzenie zaburzenie wpływa na twoje życie, zdrowia psychicznego dostawca może poprosić