hairy cell leukemia medycyny alternatywnej

Niektórzy ludzie uważają, że z rakiem i alternatywne terapie uzupełniające mogą pomóc im radzić sobie ze skutkami ubocznymi leczenia raka.

Medycyny komplementarnej i alternatywnej nie można wyleczyć Hairy komórki białaczki, ale może zaoferować pomocne sposoby radzenia sobie w trakcie i po zakończeniu leczenia. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli jesteś zainteresowany stara

Akupunktura. Praktykujący wstawia małe igły w skórę przy precyzyjnych punktów podczas sesji akupunktury. Akupunktura może pomóc złagodzić nudności i wymiotów spowodowanych chemioterapią.

Akupunktura może być bezpieczne, gdy wykonywana przez biegłego lekarza. Lekarz może być w stanie polecić lekarza w swojej społeczności.

Akupunktura nie jest bezpieczne, jeśli masz niskie morfologii krwi lub jeśli przyjmuje leki przeciwzakrzepowe.

Aromaterapia. Aromaterapia wykorzystuje pachnące olejki, które wydzielają przyjemny zapach, takie jak lawenda. Oleje można wmasować w skórę, dodaje się do wody do kąpieli lub ogrzewane, aby zwolnić swoje zapachy.

Aromaterapia może pomóc poprawić swój nastrój i stres. Aromaterapia jest bezpieczne, ale oleje stosowane na skórę mogą powodować reakcje alergiczne, więc sprawdź składniki pierwsze.

Masaż. Masaż terapeuta wykorzystuje swoje ręce, aby wyrabiać mięśni i tkanek miękkich. Masaż może pomóc złagodzić niepokój i zmęczenie. Wiele ośrodków onkologicznych ma masażystów, którzy pracują z ludźmi, którzy mają raka.

Ludzie z rakiem nie powinien mieć masaż jeśli ich morfologii krwi jest niski. Zapytaj masażysty, aby unikać głębokiego nacisku. Masaż nie powinno boleć, więc mówi się, jeśli czujesz ból podczas masażu.

terapie ciała i umysłu. terapie ciała i umysłu może pomóc się zrelaksować i mogą przyczynić się do zmniejszenia bólu. terapie ciała i umysłu to medytacji i relaksu technik, takich jak przewodnikiem obrazowania.

terapie ciała i umysłu są na ogół bezpieczne. Terapeuta może pomóc w tych terapii lub można zrobić je na własną rękę.