Heksachlorofen stosowania miejscowego

Klasa terapeutyczna: Antybakteryjne Środki czyszczące

Używa Dla heksachlorofenu

Heksachlorofen jest dostępny tylko na receptę lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. Dla heksachlorofenu, następujące dokumenty powinny być traktowane

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowe lub reakcja alergiczna na Heksachlorofen ani żadnych innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Ze względu na potencjał Heksachlorofen za ryzyko zwiększonego wchłaniania leku, należy użyć u niemowląt i wcześniaków nie jest zalecane.

Odpowiednie badania przeprowadzone do tej pory nie wykazały geriatrycznych specyficzne problemy, które ograniczają użyteczność heksachlorofenu w podeszłym wieku. Jednak u pacjentów w podeszłym wieku są bardziej narażone na choroby skóry, problemy z krążeniem, opóźnione gojenie ran, a wątroba, nerki, serce i problemów związanych z wiekiem, co może wymagać ostrożność u pacjentów otrzymujących heksachlorofen.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Przed użyciem heksachlorofen

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na wykorzystanie heksachlorofenu. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Jest bardzo ważne, aby użyć heksachlorofen tylko zgodnie z zaleceniami. Nie należy używać go więcej, nie należy używać go częściej, i nie używać go przez dłuższy czas, niż lekarz zamówione.

Heksachlorofen powinien być stosowany tylko na skórze. Nie połykać go lub wykorzystać go w oczy, uszy, usta, nos, okolicy narządów płciowych (narządy płciowe) lub okolicy odbytu. Jeśli robi się na tych obszarach, przemyć je natychmiast wodą.

Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza o tym, jak do czyszczenia i pielęgnacji skóry przed i po użyciu heksachlorofen. Upewnij się, że rozumiesz wszystkich kierunkach, i zadawać pytania, jeśli znajdziesz coś nie jest jasne.

Dawka heksachlorofenu będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki heksachlorofenu. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Zapytaj lekarza prowadzącego, jak powinien dysponować każdy lek nie wykorzystać.

Skonsultuj się z lekarzem jeśli masz problem skóra staje się gorszy. Zadzwoń do lekarza, jeśli wystąpią stałą podrażnienia skóry, takie jak zaczerwienienie, świąd lub pieczenie w miejscu, gdzie został użyty heksachlorofen.

heksachlorofen nie powinien być używany w sposób regularny na dużych obszarach ciała. Postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza, jak długo używać heksachlorofen.

może spowodować poważne Heksachlorofen i trwałe uszkodzenie po włożeniu do oczu, uszu, jamy ustnej lub pochwy. Należy dokładnie przestrzegać wszystkich instrukcji przed użyciem heksachlorofen aby zapobiec poważne skutki uboczne.

Heksachlorofen nie mogą być wykorzystywane do kąpieli niemowląt w regularnych odstępach czasu, chyba że lekarz zaleci inaczej. Może to zwiększyć ryzyko poważniejszych skutków ubocznych.

Nie używaj heksachlorofen jako opatrunkiem okluzyjnym, mokrego opakowanie, balsam lub tamponu. Ponadto, przy użyciu innych produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają alkohol może zmniejszać skuteczność heksachlorofenu.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów przedawkowania wystąpić

Właściwe użytkowanie heksachlorofenu

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w FDA

Środki ostrożności podczas korzystania z heksachlorofen

heksachlorofen Side Effects

Heksachlorofen miejscowego