Instalacja elektryczna serca – przegląd wątek

Twoje serce jest układ elektryczny kontroluje taktowanie bicia serca poprzez regulowanie swoje

Tętno, który jest kilka razy serce uderzeń na minutę; Rytm serca, która jest zsynchronizowana akcja pompowania swoimi czterema komorami serca.

Zobacz obraz serca i jego instalacji elektrycznej.

Twój mięsień sercowy jest wykonana z maleńkich komórek. Instalacja elektryczna swoje serce steruje taktowanie bicia serca, wysyłając sygnał elektryczny za pośrednictwem tych komórek.

Dwa różne typy komórek w swoim sercu włączyć sygnał elektryczny do kontroli rytmu serca

Sygnał elektryczny przemieszcza się poprzez sieć ścieżek przewodzących komórka “,” który stymuluje górnej części komory (przedsionki) oraz niższą komory (komór) do umowy. Sygnał jest w stanie poruszać się wzdłuż tych ścieżek za pomocą złożonych reakcji umożliwiających każda komórka uaktywnić jedną obok niego, stymulując na “przejść” sygnał elektryczny w uporządkowany sposób. Ponieważ komórka po komórce szybko przenosi ładunek elektryczny, cały kontrakty serca w jednym skoordynowany ruch, tworząc serca.

Sygnał elektryczny uruchamia się w grupie komórek w górnej części swojego serca zwaną zatokowo-przedsionkowy (SA) węzła. Sygnał następnie przemieszcza się w dół przez swojego serca, wywołując najpierw swoich dwóch przedsionków i dwóch komór wówczas. W zdrowym sercu, sygnał wędruje bardzo szybko poprzez serce, pozwalając komory do zaciągania w płynny, uporządkowany sposób.

Bicie serca zdarza się następująco

Ten cykl sygnału elektrycznego, a następnie przez skurcz jest serca.

Stały tętno od 60 do 100 uderzeń na minutę w spoczynku. Instalacja elektryczna serca zwiększa tę stawkę do zaspokojenia potrzeb organizmu podczas wysiłku fizycznego i opuszcza je w czasie snu; Uporządkowany skurcz przedsionków i komór swojej (nazywa się to rytm zatokowy).

Komórki Prowadzenie przenoszenia sygnału elektrycznego twego serca; Komórki mięśniowe umożliwić komór swoje serce do umowy, działanie wyzwalany przez sygnał elektryczny dusza zapragnie.