Kobieta podniecenie seksualne

Podczas pobudzenia i płci, tam różne etapy reakcji fizycznej. Naukowcy zidentyfikowali cztery etapy reakcji seksualnych u kobiet i mężczyzn: podniecenie, plateau, orgazm i rozdzielczości. W tym artykule opisano, co dzieje się w organizmie kobiety, kiedy jest seksualnie pobudzony.

Kiedy kobieta zostaje pobudzony (włączony), naczynia krwionośne rozszerzają się w jej genitalia. Jest zwiększony przepływ krwi w ściany pochwy, co powoduje przepływ płynu przez nich. Jest to główne źródło smarowania, co sprawia, że ​​pochwa mokre.

Zewnętrznych narządów płciowych lub sromu (w tym łechtaczki, pochwy oraz zewnętrznych i wewnętrznych warg sromowych lub) stają się engorged (spuchniętą) ze względu na zwiększony dopływ krwi. Wewnątrz korpusu, w górnej części pochwy rozszerza się.

wzrasta tętno i oddychanie Quicken i ciśnienie krwi. Kobieta może być przepłukana, zwłaszcza na klatce piersiowej i szyi, dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych.

Etap 1: emocje i podniecenie

Przepływ krwi w dolnej jednej trzeciej pochwy przekroczy swój limit, i powoduje, że dolna powierzchnia pochwy, by stać się obrzmiałe i twarde. Jest to tak zwany Introitus, czasami znany jako orgazmu platformy, a poddany rytmiczne skurcze podczas orgazmu.

kobiece piersi może zwiększyć rozmiary nawet do 25%, a przepływ krwi do obszaru wokół brodawki (otoczki) wzrasta, co sutki wyglądają mniej wyprostowany.

Jako kobieta zbliża się do orgazmu, jej łechtaczka ciągnie plecami kości łonowej i wydaje się zanikać. Ciągła stymulacja jest potrzebna w tej fazie budować tyle podniecenie seksualne do orgazmu.

Orgazm to intensywne i przyjemne uwolnienie napięcia seksualnego, które buduje się na wcześniejszych etapach, charakteryzujący się skurczami (0,8 sekundy) oprócz tych narządów, w tym mięśni Introitus. Czytaj więcej tutaj: co to jest orgazm?

Większość kobiet nie doświadcza okresu rekonwalescencji, że mężczyźni po orgazmie. Kobieta może mieć inny orgazm jeśli ona ponownie pobudzony.

Nie wszystkie kobiety mają orgazm za każdym razem mają płeć. Dla większości kobiet, gra wstępna jest ważną rolę w orgazm występujących. Mogą to głaskanie strefy erogenne i stymulowanie łechtaczki.

Etap 2: plateau

To jest, gdy ciało kobiety powoli wraca do stanu normalnego. Obrzęk zmniejsza, a oddech i tętno zwalniać.

06/02 /

6/1 /

Etap 3: orgazm

Usługi

Lokalizacja

Fakty o seksie, gdy jesteś w ciąży, w tym stanowiska i co zrobić, jeśli nie jesteś w nastroju.

Artykuły i filmy wideo na temat antykoncepcji, chorób przenoszonych drogą płciową i rozmawiali o seksie. Zawiera sekcję dla nastolatków

Sprawdzaj HTZ, wczesną menopauzę, wsparcie partnera i sposobów radzenia sobie z objawami

Jak mieć satysfakcjonującego życia seksualnego, w tym porad seksualnych i mówi do swojego partnera

Etap 4: rozdzielczość

Kobieta wytrysk

Usługi w pobliżu ciebie

Sex w ciąży

Zdrowie seksualne

Klimakterium

Dobry seks