Kryształ met: co trzeba wiedzieć

Metamfetaminy jest wspólna nazwa dla krystalicznej metamfetaminy, silnym i wysoce uzależniający narkotyk, który ma wpływ na ośrodkowy układ nerwowy. Nie ma sensu prawną dla niego.

Wchodzi on w jasnych fragmentów kryształu lub błyszczące niebiesko-białych skał. zwany także “ice” lub “szkło”, to popularna partia narkotyków. Zazwyczaj użytkownicy dymu metamfetaminy o małej rurki szklanej, lecz mogą one również połknąć snort, albo wstrzykiwać dożylnie. Ludzie mówią, że mają szybki przypływ euforii krótko po skończeniu pracy. Ale to jest niebezpieczne. Może to doprowadzić do uszkodzenia ciała i spowodować poważne problemy psychiczne.

Metamfetamina jest sztuczny stymulantem, który już od dłuższego czasu. Podczas II wojny światowej, żołnierze otrzymali met aby utrzymać je na jawie. Ludzie przyjęli również lek schudnąć i złagodzić depresję. Obecnie jedynym produktem met prawnym jest tabletką do leczenia otyłości i nadpobudliwość z deficytem uwagi (ADHD). To rzadko używany i jest dostępny tylko na receptę.

Metamfetaminy jest wykonany z pseudoefedryny Składnik, który znajduje się w wielu zimnych leków. Pomaga zatorów łatwością. Bo to jest wykorzystywane do wytwarzania mat, rząd federalny ściśle reguluje produkty z tym składnikiem.

Większość met kryształów stosowanych w tym kraju pochodzi z Meksyku “superlabs”. Ale istnieje wiele małych laboratoriów w patencie Niektóre z nich są bezpośrednio w domach. Dokonywanie met to niebezpieczny proces, ze względu na chemikalia zaangażowanych. Wraz z bycia toksyczne, mogą one spowodować wybuch.

Potężne ludzie rush uzyskać z użyciem met powoduje wiele, aby się podłączyć od samego początku. Gdy jest używany, związek chemiczny o nazwie dopamina zalewa części mózgu, które regulują uczucie przyjemności. Użytkownicy mogą również czuć się pewnie i energiczny.

Użytkownik może się uzależnić szybko i szybko odkrywa, że ​​zrobi wszystko, by znów mieć adrenalinę. Gdy nadal stosować leku, on buduje tolerancję. Oznacza to, że on potrzebuje większych dawek, aby uzyskać ten sam wysoki. Im wyższa dawka, tym większe ryzyko.