leczy kaca

Dzielenie bóle głowy, mdłości, zawroty głowy, odwodnienie: każdy, kto kiedykolwiek wypił zbyt dużo zna konsekwencje.

Alkohol ma działanie moczopędne (co oznacza, że ​​usuwa płynów z organizmu), a więc nadmierne picie może prowadzić do odwodnienia. Odwodnienie, co powoduje, że wiele objawów kaca.

Alkohol może zakłócić twój żołądek i daje spać zły sen. Nadal może mieć jakiś alkohol w systemie następnego ranka.

leczy kaca są ogólnie mitem. Nie ma lekarstwa na kaca. Istnieją wskazówki pozwalające uniknąć kaca i dla złagodzenia objawów, jeśli masz.

mit Cure

Najlepszym sposobem na uniknięcie kaca to nie pić. Jeśli zdecydujesz się pić

Aby uniknąć kaca, nie pić więcej niż wiesz, że twój organizm może sobie poradzić. Jeśli nie jesteś pewien, ile to jest być ostrożnym.

Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia szkody dla zdrowia, jeśli piją najwięcej tygodni

Możesz śledzić ile jednostek jesteś zużywa przy użyciu aplikacji, którą Drinks Tracker dostępny z iTunes i Google Play.

Duży kieliszek wina, na przykład, zawiera około trzy jednostki. W jeden wieczór, które można szybko dodać do dużo więcej niż przeznaczone do picia. Oto kilka przykładów

Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby utrzymać z dala kaca

Poznaj swoje jednostki

Jeśli budzisz się następnego dnia rano czułam się okropnie, to prawdopodobnie nie do tego zalecenia. Chociaż nie istnieją żadne realne lekarstwo na kaca, istnieją sposoby, aby złagodzić objawy.

Leczenie polega rehydrating ciało może więc radzić sobie z bolesnymi objawami (choć najlepszy czas, aby nawodnić to przed pójściem spać).

Over-the-counter leki przeciwbólowe mogą pomóc w bólach głowy i skurcze mięśni. Paracetamol leki oparte są zwykle korzystne, jak aspiryna może dodatkowo podrażniać żołądek i zwiększyć nudności i mdłości.

Słodkie pokarmy mogą pomóc poczuć się mniej trembly. W niektórych przypadkach, leki zobojętniające kwas solny mogą być potrzebne do rozliczenia żołądek pierwsze.

ograniczyć, ile można pić w jednej sesji; pić wolniej, pić z jedzeniem; przeplatają się z wody lub napojów bezalkoholowych

Zupa Rosół, cienkie bulionu warzyw oparte jest dobrym źródłem witamin i minerałów, które można doładować wyczerpane zasoby. Jego główną zaletą jest to, że łatwo delikatny żołądek do trawienia.

Następnego ranka po

Można zastąpić utracone płyny pijąc mdłe ciecze, które są łatwe w systemie przewodu pokarmowego, takie jak woda, wody gazowanej i napojów izotonicznych (dostępne w większości sklepów).

“Hair of the dog” (pije więcej alkoholu) nie pomaga. Picie w godzinach porannych jest ryzykowne przyzwyczajenia, a może po prostu opóźnia pojawienie się objawów, aż alkohol słabnie ponownie.

Jeśli miałeś dużym piciu, kaca czy nie, lekarze doradzają, aby poczekać co najmniej 48 godzin przed wypiciem żadnej większej ilości alkoholu, aby dać swoje ciało tkanek czasu, aby odzyskać. Czasami, oczywiście, kac sprawia, że ​​rada łatwiejsze do naśladowania.

9/10 /

9/10 /

Miliony ludzi miały już swój wolny “wieku średniego MOT”. Dowiedz się, dlaczego to Health Check-up jest tak ważna

Usługi

Lokalizacja

Rozwiąż nasz quiz, aby zobaczyć, jak zdobyć

Praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wyciąć, a także informacje na temat picia o niskim ryzyku, jaki wpływ alkoholu swojego zdrowia oraz jednostki zrozumienie

mężczyźni i kobiety nie zaleca się pić regularnie więcej niż 14 jednostek tygodniowo; rozkłada picia w ciągu trzech dni lub dłużej, jeśli pić tyle, ile 14 jednostek tygodniowo

Sprawdź Twoje zdrowie

Usługi w pobliżu ciebie

puszka standardowego piwa, piwa lub gorzki – 1,8 jednostek; kufel standardowego piwa, piwa lub gorzki – 2,3 jednostek; mały kieliszek wina (125 ml) – 1,5 jednostek, duży kieliszek wina (250 ml) – 3 szt; miarą duchów (25ml) – 1 szt

Chcesz dowiedzieć się, jak jesteś zdrowy?

Alkohol i alkohol

Nie pij na pusty żołądek. Zanim wyjdziesz, zjeść posiłek, który zawiera węglowodany (takie jak makaron lub ryż) lub tłuszczów. Jedzenie pomogą spowolnić wchłanianie alkoholu;. Nie pij ciemnego napoje jeśli Odkryliśmy, że jesteś wrażliwy na nich. Zawierają one naturalne substancje chemiczne zwane kongenerów (zanieczyszczenia), które podrażniają naczynia krwionośne i tkankę w mózgu i może mieć kaca gorsze;. Pij wodę lub niegazowanej napoje bezalkoholowe pomiędzy każdym napoju alkoholowym. Gazowanych (napoje gazowane) przyspiesza wchłanianie alkoholu do systemu;. Pij piwo albo tak wody przed snem. Trzymaj szklankę wody przez łóżko do picia, jeśli budzisz się w nocy.