niewydolność serca przygotowania do wizyty

Jeśli uważasz, że może być niewydolność serca lub jeśli martwisz się o swoje ryzyko niewydolności serca z powodu innych warunków bazowych, umówić się z lekarzem rodzinnym. Jeśli niewydolność serca występuje wcześnie, leczenie może być łatwiejsze i bardziej skuteczne.

Ponieważ terminy mogą być krótkie, a ponieważ jest często dużo do omówienia, jest to dobry pomysł, aby być przygotowanym na wizyty. Oto kilka informacji, które pomogą Ci przygotować się do wizyty i wiedzieć, czego oczekiwać od lekarza.

Co możesz zrobić

Twój czas z lekarzem jest ograniczony, więc przygotowuje listę pytań pomogą Ci w pełni wykorzystać swój czas razem. Lista pytań od najważniejszych do najmniej ważnych w przypadku skończy się czas. W przypadku niewydolności serca, kilka podstawowych pytań do lekarza to

Czego można oczekiwać od lekarza

Oprócz pytań, które przygotowaliśmy, aby zwrócić się do lekarza, nie wahaj się zadawać pytania w trakcie powoływania w dowolnym momencie, że czegoś nie rozumiesz.

Lekarz może zadać Ci kilka pytań. Będąc gotowi odpowiedzieć może zastrzec sobie czas, aby przejść przez wszystkie punkty chcesz spędzić więcej czasu. Lekarz może poprosić

Nigdy nie jest zbyt wcześnie, aby dokonywać zdrowych zmian w stylu życia, takich jak rzucić palenie, wycinanie na sól i zdrowe odżywianie. Zmiany te mogą pomóc w zapobieganiu niewydolności serca z rozpoczęciem lub pogorszenie.

Co można zrobić w międzyczasie