odkryć objawów cukrzycy

Trendy cukrzyca

Ponieważ cukrzyca typu 2 może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z ewentualnych objawów cukrzycy i zrobić test na cukrzycę, jeśli którykolwiek z tych objawów. Leczenie cukrzycy wcześnie może pomóc uniknąć poważnych powikłań.

Zdarza się. Ty zszedł z diety Pomaga zarządzać cukrzycy. Teraz nadszedł czas, aby wrócić na tor; Im szybciej to zrobisz, to tym lepiej – dla zdrowia i spokoju ducha. Te proste strategie mogą pomóc dostać z powrotem na tor ze zdrowego odżywiania.

Czasami na cukrzycę typu 2 może się rozwijać bez żadnych ostrzeżeń znaki. W rzeczywistości, około jedna trzecia wszystkich ludzi, którzy mają cukrzycę typu 2 nie wie, że ma go. Dlatego ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem na temat ryzyka cukrzycy i określić, czy powinny być testowane.

Wspólne ostrzeżenia objawy cukrzycy obejmują

Jeśli którykolwiek z wyżej wymienionych ostrzeżeń objawów cukrzycy, dają lekarzowi zadzwonić i umówić się na badanie cukrzycy. Przy odpowiedniej diecie cukrzycy, regularne ćwiczenia i leki, w razie potrzeby, można zarządzać cukrzycy typu 2 i żyć aktywnie, produktywnego życia.

Jeśli masz objawy następujących powikłań cukrzycy, ważne jest, aby natychmiast szukać pomocy medycznej. Każda dyskusja krótkie linki do bardziej szczegółowych informacji.

Jak można nauczyć się w tym temacie zdrowia, hipoglikemii lub niskiego poziomu cukru we krwi, występuje wtedy, gdy poziom cukru lub glukozy we krwi spada zbyt niska, aby napędzać ciała. Hipoglikemia nie jest to choroba, lecz warunek, że wynika to z wielu przyczyn.

Hipoglikemia jest najczęściej powikłaniem leczenia cukrzycy (hipoglikemii cukrzycowa). Można rozwijać hipoglikemii poprzez przyjęcie zbyt dużej dawki insuliny lub innych leków na cukrzycę lub opóźnianie posiłek. Hipoglikemia może być również wynikiem pewnych leków, innych chorób lub złego odżywiania.

Wyjaśnimy więcej o niektórych znaków ostrzegawczych hipoglikemii w tym temacie zdrowia, w tym nudności, a roztrzęsionego lub nerwowego, uczucie szybkiego bicia serca, zmiany nastroju, zaburzenia widzenia i trudności w chodzeniu. Ciężka hipoglikemia może prowadzić do utraty przytomności, drgawek i śpiączki, i mogą być śmiertelne.

Aby uzyskać więcej szczegółów, patrz ‘s artykuł hipoglikemii i cukrzycy.