oko i wizja testy dla dzieci i młodzieży – przegląd wątek

Nas; Poniższe wytyczne do planowania rutynowych kontroli wizyjne i egzaminy oko dowcip; ty; pediatra o; lekarz rodzinny.

; wywiad rodzinny w kierunku choroby oczu, especiall; chorób oczu genetycznych; Znaki niedostosowane oczu, leniwe oko, O; krótkowzroczność; ; zaczerwienienie, obrzęk lub słabe oko.

Znasz nosi tę samą parę okularów na co dzień do pracy, sportu, rekreacji, jazdy, czytania i / lub oglądania telewizji? Jeśli tak, to nie może być coraz wszelką pomoc okulary do patrzenia może zaoferować; Oto, gdzie można dowiedzieć się o różnych typach soczewek dostępnych w okulary dla różnych działań cywilizacyjnych.

USA Preventive Services Task Forc; (USPSTF) zaleca screenin; (Testy) do wykrywania lazy ey; (Niedowidzenie), wyrównane do oczu; (Zez) i wady I; ostrość wzroku u dzieci w wieku od 3 do 5 lat. 2

AAP zaleca tha; badania przesiewowe wzroku zaczynają się w wieku 3 i występują każdego roku w wieku 4, 5 i 6; Następnie przesiewowe powinny występować w wieku 8, 10, 12, 15 i 18. 3

AAO zaleca tha; badania przesiewowe wzroku zaczynają się w wieku 3 i występują każdego roku w wieku 4 i 5. afte; wiek 5, AAO zaleca przesiewowe co 1 do 2 lat. 4

egzaminy oczu przez specjalistę (a; okulista O; okulista) są zalecane, jeśli; dzieci w każdym wieku ma

plac; i młodzieży z chorobą, która wpływa na oczy może obserwować EY; Egzamin i harmonogram badania wzroku dla wszystkich dzieci. To najlepsze, co widzą; okulista (specjalista) do ich pielęgnacji oczu.

Przynajmniej raz w roku, większość lekarzy oko chcą sprawdzić Visio; dzieci i młodzieży, które hav; refrakcyjnej błędy, które wpływają ich wzroku. JA; Krótkowzroczność jest ciężka lub szybko pogarsza się u dziecka, on o; będzie ona częściej potrzebne egzaminy.