opiekunów rodzinnych w raku (pdqâ®): leczenie podtrzymujące [] Jakość -The opiekunów życia

Opieka nad pacjentem z chorobą nowotworową wpływa na jakość opiekuna rodziny za życia.

Ten medycyny komplementarnej i alternatywnej (CAM) podsumowanie informacji zawiera przegląd wykorzystania wirusa choroby Newcastle (NDV) jako metoda leczenia chorych na raka. Podsumowanie zawiera krótką historię badań NDV, przegląd badań laboratoryjnych i zwierząt, wyniki badań klinicznych oraz możliwych skutków ubocznych terapii opartej na NDV. Kilka różnych szczepów NDV zostaną omówione w streszczeniu, w tym węgierskim MTH szczepu (ponad nadzieję) -68. Informacje prezentowane w niektórych …

Opieka może mieć wpływ na jakość opiekuna za życia w wielu dziedzinach.

samopoczucie opiekun ma wpływ na wielu obszarach. Należą psychologiczne, fizyczne, społeczne, finansowe i duchowe.

Problemy psychologiczne

Psychologiczny cierpienie jest najczęstszym skutkiem Opieka nad jakością opiekuna za życia. W trosce o pacjenta z rakiem jest trudna i stresująca praca. Opiekun cierpienie pochodzi z praktycznych potrzeb roli opiekuna, jak również tych, emocjonalnych, takich jak widząc pacjenta cierpieć. Członkowie rodziny widzą kogoś bliskiego z rakiem może czuć się tak samo lub więcej niepokoju niż pacjent robi. Niepokój zwykle gorsza, gdy nowotwór jest przesuwany i pacjent nie jest leczony w leczeniu raka.

Opiekunowie, którzy mają problemy ze zdrowiem własnych potrzeb lub z innych części ich życiu może wprowadzić Opieka rolę już zasypany. Dla starszego dorosłego opiekuna, problemy, które są częścią procesu starzenia mogą Opieka trudniejszy w obsłudze.

Zdolność opiekuna, aby poradzić sobie z nieszczęścia może być ograniczona przez swojego typu osobowości. Ktoś, kto jest zwykle nadziei i pozytywnego może lepiej radzić sobie z problemami sprawowania opieki.

Zagadnienia fizyczne

Pacjenci z chorobą nowotworową często potrzebują dużo pomocy fizycznej w czasie ich choroby. Jest wymagający fizycznie dla opiekunów, którzy mogą potrzebować, aby pomóc pacjentowi z wielu działań w ciągu dnia, takich jak

Kwota pomocy fizycznej pacjent musi zależy od następujących