Płodność zioła: oni zwiększyć płodność?

Niepłodność może być trudnym problemem w leczeniu i nowoczesne interwencje – gdy czasami skuteczne – może być kosztowne. Więc nic dziwnego, że niektórzy ludzie patrzą z ziół i suplementów jako ewentualnego leczenia alternatywnego do tego kłopotliwego problemu. Jednakże, nie ma przekonujących dowodów dla każdej terapii ziołowej lub jako suplementy leczeniu niepłodności.

Niestety, badania tak zwanych płodności ziół i suplementami jest jednoznaczne i na podstawie niewielkiej liczby małych badań. Niektóre z ziół i suplementów płodności studiowali m.in.

Chociaż często sprzedawane jako “naturalne”, nie oznacza to, że produkty ziołowe są zawsze bezpieczne. Uważają, że te ważne kwestie dotyczące płodności zioła

Porozmawiaj z lekarzem o wszelkich suplementów ziołowych lub odżywczych, które zamierzasz podjąć lub odbywają się dowiedzieć możliwych zagrożeń i korzyści. Dopóki naukowcy jaśniej zdefiniować ryzyko i korzyści wynikające z płodnością ziół i suplementów, konwencjonalne leczenie niepłodności wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

Z specjalisty płodności

wizyty u lekarza