powoduje zmęczenie

Prawie każdy jest przemęczony i przepracowany od czasu do czasu. Takie przypadki tymczasowego zmęczenia zazwyczaj zidentyfikowania przyczyny i prawdopodobne remedium.

Nieustająca wyczerpanie, z drugiej strony, będzie trwało dłużej, jest głębsza, nie jest zastąpiony przez resztę. Jest to niemal ciągły stan znużenia, które rozwija się w czasie i zmniejsza swoją energię, motywację i koncentrację. Zmęczenie na tym poziomie wpływów Twój emocjonalne i psychiczne samopoczucie, too.

Myśli o samookaleczeniu lub o samobójstwie; Obawa, że ​​może skrzywdzić kogoś innego

Większość zmęczenia czasu można przypisać do jednego lub więcej z przyzwyczajeń i procedur, w szczególności brak ruchu. Jest również często związane z depresją. Przy okazji, zmęczenie jest objawem innych warunków bazowych, które wymagają pomocy medycznej.

Uzyskaj pomoc w nagłych wypadkach, jeśli zmęczenie jest związane z problemów ze zdrowiem psychicznym a objawy to m.in.

Również uzyskać pomoc w nagłych wypadkach, jeśli zmęczenie towarzyszy którekolwiek z poniższych

Kogoś zabrać cię na pogotowie lub pilnej opieki, jeśli zmęczenie towarzyszy

Zaproszenie na spotkanie z lekarzem, jeśli zmęczenie trwało przez dwa lub więcej tygodni, mimo wszelkich starań, aby odpocząć, zmniejszają stres, wybrać zdrową dietę i pić dużo płynów.

wizyty u lekarza

Ból w klatce piersiowej, duszność; nieregularny lub przyspieszonym biciem serca, uczucie, że może zemdleć; Ciężka brzucha, miednicy lub ból pleców

Nieprawidłowe krwawienie, w tym krwawienie z odbytnicy lub krwawe wymioty; Silne bóle głowy