Prezerwatywy dla kobiet – przegląd wątek

Prezerwatywy chronią przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (STI) i mogą być stosowane w celu zapobiegania ciąży.

Prezerwatywy dla kobiet jest to metoda bariery antykoncepcji.

Kobieta stosowanie prezerwatyw nie wymaga recepty lub wizyta pracownika służby zdrowia. Prezerwatywy są sprzedawane w aptekach i klinik planowania rodziny.

Jeśli używany idealnie, wskaźnik awaryjności metoda prezerwatyw dla kobiet wynosi 5%, co oznacza, że ​​z doskonałą użytkowania, 5 kobiet na 100 zajdą w ciążę w pierwszym roku użytkowania. W typowym zastosowaniu, 21 kobiet na 100 zajdą w ciążę w pierwszym roku użytkowania. 1 Jest to najczęściej spowodowane przez nie używając prezerwatywy za każdym razem z seksem lub nie przestrzegania kierunki użytkowania.

Prezerwatywy dla kobiet zapewnia pewną ochronę narządów obszaru wokół otworu do pochwy podczas stosunku. A może to zmniejszyć ryzyko zachorowania lub przekazywania takich chorób jak opryszczka narządów płciowych lub brodawki narządów płciowych. Niektóre badania sugerują, że kobiety prezerwatywy pracy, jak również męskie prezerwatywy w zapobieganiu chorobom przenoszonym drogą płciową. 2

Można wstawić prezerwatywy dla kobiet do 8 godzin przed stosunkiem seksualnym. Ten prezerwatywy zawiera smar wewnątrz. Użyj nowej prezerwatywy za każdym razem masz współżycia. Nie używaj prezerwatywy dla kobiet z mężczyzną prezerwatywy.

Te prezerwatywy mają smaru wewnątrz. Rozprzestrzenił się przez pocieranie ścianek prezerwatywy ze sobą. Można również dodać smaru; Znaleźć wygodną pozycję do wstawienia prezerwatywę. Niektóre kobiety stanąć jedną nogą na krześle. Inne kobiety siedzą na krawędzi krzesła lub leżeć; Włóż palec do prezerwatywy. Z drugiej ręki, ściśnij razem zamkniętą końcówkę prezerwatywy i miejsca, które kończą się w pochwie. Użyj palec wewnątrz prezerwatywy naciskać na koniec zamknięty aż do pochwy, jak to możliwe; Otwarty koniec prezerwatywy zawiśnie około cala na zewnątrz pochwy; Podczas stosunku, penis powinien być wewnątrz prezerwatywy; Po wytrysku, wyjmij prezerwatywę od razu; Przekręcić pierścień otwarty na zewnątrz, aby zamknąć prezerwatywę i przytrzymaj nasienie wewnątrz zanim prezerwatywa jest usuwany; Pociągnąć prezerwatywę przed wstać.