Przegląd dieta: dieta rozwiązanie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie przysięgają na diecie niskowęglowodanowej, podczas gdy inni twierdzą, tylko niskotłuszczowa dieta dla nich prace? Zgodnie z trenerem fitness i autor roztworu dieta, Isabel De Los Rios, powodem jest o typu metabolicznego organizmu.

Program Dieta Rozwiązanie jest holistyczne diety i stylu życia plan, który łączy w sobie potrawy dopasowane do typu metabolicznego wraz z połączeniem ciała i umysłu.

“Większość diet nie działa, bo ludzie jedzą źle żywności. Kiedy zaczniesz jeść odpowiedniego rodzaju naturalnych produktów spożywczych specyficznych dla danego typu metabolicznego, zaczniesz schudnąć, cieszyć się piękną skórę i czuć się bardziej pobudzony, “mówi De Los Rios, który stworzył dieta rozwiązanie po latach pomagając ludziom schudnąć ,

“Jest to całkowicie naturalny sposób na utratę wagi, że działa i upoważnia niewierzących, że jest możliwe, aby schudnąć”, mówi.

To nie jest szybkie ustalenie diety z fast wyniku; Zamiast oczekiwać, aby stracić jednego do dwóch funtów tygodniowo, co stanowi ilość zalecana przez większość żywności i żywienia ekspertów.

Dieta Rozwiązanie opiera się na teorii, że odchudzanie zaczyna się od zrozumienia typu metabolicznego organizmu, wymagań kalorycznych i konkretnych ilości węglowodanów, białka i tłuszczu w posiłkach.

Według De Los Rios, każdy należy do jednej z trzech rodzajów diet – metabolicznych białek, węglowodanów lub mieszany – a jeśli wyeliminować pokarmy, które nie pasują do Twojego typu metabolicznego, można schudnąć.

“Eating rafinowanych węglowodanów doda tłuszczu dla niektórych ludzi, mając jednocześnie niewielki wpływ na innych, więc jeśli unikać pokarmów w zależności od typu, można schudnąć,” De Los Rios mówi.

Program umożliwia również twierdzenia poza odchudzania i roszczeń do kontrolowania poziomu cukru we krwi, ciśnienie krwi i cholestero; poprawy innych warunków zdrowotnych, poprawiają skórę i zwiększa poziom energii.

Po pierwsze, należy określić typ przemiany materii poprzez wypełnienie kwestionariusza. Następnie należy obliczyć swój cel kalorii. Następnie postępuj zgodnie z sześciotygodniowego plany posiłek, który zarys wyborów żywieniowych dla każdego posiłku i przekąski.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …