rozszerzając swoje zajęcia fitness

Nawet najbardziej oddany osoba doświadcza okresy, gdy jest to walka, aby uzyskać wszelkie działania biznesowe na dzień. Rozwijając swoje zajęcia fitness jest dobrym sposobem na zwiększenie motywacji.

Jeśli jesteś znudzony ze sportu lub aktywności kiedyś cieszył, coachingu lub instrukcji dając mogą odnowić swoje zainteresowanie. (Może być konieczne, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo trenować, ale to może być zabawne, jak również.) Młodych ludzi i tych, którzy są nowicjuszami w sporcie często mają entuzjazm dla niej, które można złapać. Coaching i nauczanie będzie również czujesz się dumny ze swoich umiejętności, nawet jeśli nie jesteś ekspertem, który może prowadzić do ponownego zainteresowania nimi.

Konkurencja może być dobrą motywacją, ponieważ

Pomaga zaplanować i zorganizować konkurencyjną imprezę zamiast wprowadzania może zapewnić przyjaźń i zabawy z innymi zainteresowanymi w tej samej działalności.

Cross-szkolenia jest połączenie różnych działań, aby rozłożyć pracę wśród różnych grup mięśniowych. Cross-szkolenia ma kilka ważnych zalet

Niektóre maszyny do ćwiczeń, takich jak eliptyczny przekrój trenerów, może pomóc cross-pociąg. Albo można użyć maszyny do ćwiczeń, które dają różnorodne do programu przez pracę grup mięśniowych, które nie są mocno używane w swojej podstawowej działalności.

Gregory E. Thompson, MD – Wewnętrzne Medicin; Heather Chamblissa, PhD – Nauka Ćwiczenia

15 listopada 2013

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …