skuteczne leczenie osteoporozy: leków i terapii typy

Rzeczywistość: Jeśli zdiagnozowano osteoporozę można leczyć różne nowe leki na osteoporozę, które pomagają zapobiegać utracie masy kostnej i odbudowy kości. Te środki do leczenia osteoporozy mogą znacznie zmniejszyć ryzyko zachorowania na niebezpieczne i potencjalnie śmiertelne złamań kości.

Antyresorpcyjne leki wpływają na cykl przebudowy kości w organizmie poprzez spowolnienie lub zatrzymanie część procesu, który obejmuje podział kości. Może to zarówno zapobiec wystąpieniu osteoporozy i pomóc w leczeniu chorób po rozwija. Leki te obejmują bisfosfoniany, selektywne modulatory receptora estrogenowego (SERM) i terapii estrogenowej.

Rzeczywistość: Emocjonalny toll osteoporozy jest bardzo realne. Mając na złamania, a nawet widząc siebie jako bardziej “kruche”, niż kiedyś, że jesteś, może prowadzić do negatywnego obrazu ciała, słaba samoocena i poczucie ograniczenia aktywności i mobilności; Kifoza “wdowi garb” wynika z tego, że złamań, wiązało się ze znacznym depresji u osób z osteoporozą. Po jednym złamania, wiele osób z osteoporozą są tak straszne, że mogą spaść i zranić …