Tłuszcz, zabawny: to nie żart

“Mogę stracić 10 funtów brzydki każdej chwili chcę – ja po prostu odciąć głowę” Używasz humor, aby światło Twojego emocjonalnego jedzenia i wagi? Żartować o przejadanie się i bycia tłuszczu jako sposób coraz wraz z innymi ludźmi? Byłem Grand Champion na niego.

“Make light” – ha! Nie było nic na temat mojego światła niekończącej konieczności wyśmiać mojego ciała tłuszczu i nadwagi wygląd. Myślałem, że inni ludzie nie widział nic o mnie poza tym, że jestem gruby i nieatrakcyjny. (Uwaga na później: myliłem.) Tak więc, stosując humor, I rzucili się upewnić, wiedzieli, że widziałem siebie w ten sposób, too. Zwłaszcza, że ​​widziałem siebie jako kogoś, kogo nie trzeba traktować poważnie.

Oczywiście, pod spodem uśmiechu i śmiechu, ja pragnął być poważnie brane pod uwagę! Ale czułem, że inni ludzie minute widział mój rozmiar, to zdyskontowana wartość wszystkiego o mnie. Więc często nie bardzo się starają być poważnie brane pod uwagę. Było łatwiej, a przede wszystkim bezpieczniejsza, rozśmieszać ludzi.

W głębi duszy wiedziałem, że muszę wziąć mnie poważnie. Nienawidziłem bycia tłuszczu i czując się brzydka. To nie było śmieszne. I szkoda, że ​​nie do mojego poczucia własnej wartości i szacunku dla samego siebie tylko wzmogło moją niezdolność widzieć siebie jako cokolwiek innego tłuszczu i brzydkie. Mimo to utrzymuje się na śmiech na siebie, kiedy byłem z innymi ludźmi, przedrzeźniając moje tłuszczu i moją potrzebę jedzenia w sposób, który dodatkowo uszkodzone mój szacunek dla siebie.

Później, kiedy zacząłem naprawdę zobaczyć i części wartości o sobie, że mój tłuszcz zepchnął na dalszy plan, zdałem sobie sprawę, że coraz ludzie śmieją się ze mnie był jeszcze jeden sposób, aby utrzymać je w “bezpiecznej” odległości. W ten sposób, czułem mniej lęku w kontaktach z nimi. To także sposób, by nie czując moje prawdziwe uczucia rozpaczy, beznadziei i złość na siebie o moim przejadanie się i moim ciele tłuszczu.

Więc nawet zachowując odległości od siebie!

Ale nie tylko. Byłem bardzo dobry w nabija na innych ludzi. Bym został podniesiony z krytyką najnowocześniejszych wokół mnie, a często skierowane na mnie. bym nauczył się bronić z humorem tak dobrze, dorastałem broniąc się w ten sposób prawie cały czas – czy byłem krytykowany, czy nie. A kiedy w terapii uświadomiłem sobie, jak będę ranić innych moich śmieszne ale często bolesnych uwag, płakałam tak mocno, jak ja się roześmiał, przez te wszystkie lata. Płakałam, bo ja boli tak wielu innych, a także siebie.

Jak więc nauczyć się traktować siebie poważnie i być zabawny za prawdziwe, tak aby każdy, w tym mnie, cieszył się dowcip? Wszystko zaczęło się w terapii, gdy mam wsparcie, co potrzebne, aby zacząć czuć się moje prawdziwe uczucia – uczucia, które ja od siebie ukrywane przez wiele lat, bo bali się bólu czując ich byłoby zbyt wielkie.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …