tłuszczu i pasuje?

Michael W. Smith, M; 01 lipca, 2008

P: Jestem trochę nadwagi, ale ćwiczę dużo. Jestem sfrustrowany. Czy można być gruby i pasuje?

A: Tak, można mieć nadwagę iw dobrym stanie w tym samym czasie. W rzeczywistości, fizjologów teraz uwierzyć, że nadwaga i dopasowanie jest znacznie zdrowsze niż bycie chudym i obecnie kształt.

Jak dużo zdrowsze? Jednym z ostatnich badań z 2600 osób wynika, że ​​osoby, które nie nadawały się cztery razy bardziej narażone na śmierć niż ci, którzy byli bardzo pasuje – czy te nadające ludzie byli normalna waga, nadwaga, lub otyłość. To dlatego, że ćwiczenia – bez względu na to, ile ważysz – zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu różnych schorzeń, w tym chorób układu krążenia, nowotworów i cukrzycy.

Jeśli jesteś bardzo z kształtu lub jeśli masz choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca lub skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń. Należy jednak pamiętać, że nawet zaczynając powoli przynosi pewne korzyści.

Według fizjologa Stephen Blair, która przeprowadziła kilka badań sprawności i śmiertelności, biorąc tylko trzy 10-minutowego spacery dziennie, pięć dni w tygodniu, będzie Cię zdrowsze.

Uzyskaj więcej ćwiczeń i będziesz czerpać jeszcze więcej korzyści, w tym przelewając część tej dodatkowej wagi.

Laurie Anderson, RN, FNP, MSN, Heart Disease Expert

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …