trening tańca: czemu nie trzeba siłownię

Sara Cheshire

Idziesz na siłownię pięć razy w tygodniu, i to zawsze ta sama rutyna: uruchomić 30 minut na bieżni, podnosić ciężary przez kolejne 20 minut, a następnie rozciągnąć do 10. chrapać. Jeśli znajdziesz się uprawiania wszelkiego rodzaju unikania bo jesteś zamknięty w tego rodzaju schematu, być może nadszedł czas, aby przełączyć rzeczy. Według upwave członków zarządu i certyfikowanych trenerów Lyssie Lakatos i Tammy Lakatos zawstydza (aka żywieniu Twins), spróbować czegoś nowego – takich jak taniec – może być świetnym sposobem, aby tchnąć nowe życie starej rutynowego treningu. I tak, nawet taniec hula liczy!

Oto niektóre ruchy taneczne, aby spróbować

Znudzony cielę rodzi i prasy nogi – lub po prostu chcesz uniknąć maszyn glute które można umieścić niewygodnych pozycjach w środku siłowni? Nie szukaj dalej niż baletu dla wielkiego treningu niższe ciała. “W zależności od tego, co robisz, możesz pracować to wszystko”, mówi fitness i taniec profesjonalny Aaron Hooper, osobisty trener w NYC Crunch Gym. Nie chcą wziąć udział w zajęciach baletu? Hooper sugeruje robi małe wyciągi arabeska do pracy swoje pośladki i dolnej części pleców, ÃlevÃs pracować łydek i kopnięć battement (z przodu lub z boku) do pracy swoje quady i ścięgna. Mówi też, że jeśli umieścić swoje ręce do tak zwanej “drugiej pozycji” (to znaczy, do boku i równolegle do podłogi) podczas pracy swoje nogi i wyciągnij ramiona do tyłu, jak wycisnąć mid-back, można zwalczać złe postawy i cel “mięśnie komputerowe” – miejsce, gdzie nasze plecy przeczucia po zbyt wielu godzin przed ekranem.

Jeśli jesteś fanem klasycznego filmu Deszczowa piosenka, nie musimy powiedzieć, jak niektóre sceny kranu wysokoenergetycznych prawie można stracić kalorie po prostu oglądać. Dlatego nie dziwi nas, gdy Hooper powiedział nam moda o nazwie “cardio tap” rosła. “[Wybierz] działa na układ sercowo-naczyniowy i cieląt”, zauważa. Nie martw się, jeśli masz dwie lewe nogi: zajęcia typowo obejmują powtarzając tylko jeden lub dwa ruchy, więc można pozostawić ozdobnego footwork profesjonalistom.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …