Wiedza i rankingi – choroba wieńcowa

coronary artery disease eksperci zapewniają kompleksową opiekę dla ponad 44.000 osób dorosłych rocznie.

Wiedza leczenia. Oferuje również wiele klinik w leczeniu osób z chorobą wieńcową, a te na ryzyko rozwoju choroby wieńcowej.

Personel w tętnicy wieńcowej campus Disease Clinic oferuje dostęp do cewnikowania serca i oferuje ocenę i leczenie osób z grupy wysokiego ryzyka i skomplikowanych form choroby wieńcowej, bóle w klatce piersiowej (dławica piersiowa), trudny i zastawkowej choroby serca.

Lekarze na ból w klatce piersiowej i kampusu wieńcowych fizjologii kliniki leczenia ludzi z trudnych zespołów bólowych w klatce piersiowej.

Zespół lekarzy z treningu w chorobach serca (kardiologów), specjalistów fitness (fizjologów ćwiczenia), specjalistów żywienia (dietetyków) i pozostałej kadry specjalistów kampusach Cardiovascular Health Clinic na Florydzie i Minnesota. Personel w klinice pomaga ludziom z chorobą niedokrwienną serca lub innych chorób serca, aby zrozumieć ich aktualny stan zdrowia serca i jak zmniejszyć ryzyko chorób serca.

kampusy są uznane przez państwo pomocy ekspertów w dziedzinie kardiologii i kardiochirurgii

Ze szczególnym uwzględnieniem współpracy starannością, specjaliści w każdym z kampusów – Minnesota, Arizonie i na Florydzie – współdziałają ściśle z kolegami na innych uczelniach i systemu opieki zdrowotnej.

Więcej informacji na temat chorób układu krążenia i wiedzy sercowych departamentu chirurgii “i rankingów.