Wiedza i rankingi – stwardnienie rozsiane

wielu ekspertów rozsiane zapewnić kompleksową opiekę dla prawie 3000 dzieci i dorosłych ze stwardnieniem rozsianym rocznie.

Najnowsze techniki i technologii. Naukowcy są zawsze pracuje nad rozwojem nowych metod leczenia w celu poprawy wyników dla osób z SM.

Na przykład, był jednym z pierwszych klinikach do leczenia stwardnienia rozsianego interferonami. opracowała wymiany osocza i została z powodzeniem przy użyciu tego leczenia przez okres dłuższy niż 20 lat.

Badania. Eksperci stale badać nowe możliwości diagnostycznych i zabiegów, które sprawdzają się podczas badań klinicznych.

ers był pierwszym, który odkrył, że pewien rodzaj komórek T (CD8) odgrywa kluczową rolę w powstawaniu uszkodzenia nerwów w ms. Odkrycie to może doprowadzić do nowych leków, aby spowolnić lub zatrzymać że uszkodzenie nerwów.

Więcej informacji na temat badań w Laboratorium Stwardnienia Rozsianego i Centrum stwardnienie rozsiane i choroby demielinizacyjne ośrodkowego układu nerwowego.

w Rochester, Minnesota, zajmuje nr 1 na neurologii i neurochirurgii w USA News & World Report rankingu najlepszych szpitali. w Phoenix / Scottsdale, Arizona, a także w Jacksonville na Florydzie, jest zaliczany do najlepszych szpitali dla neurologii i neurochirurgii przez US News & World Report. plasuje się również wśród szpitali najlepszy dla dzieci w neurologii i neurochirurgii.

Dowiedz się więcej o neurochirurgii i neurologii ekspertyzy departamentu i rankingów.