wiesiołka (Oenothera spp.) dozowanie

Poniższe dawki są oparte na badaniach naukowych, publikacje tradycyjne stosowanie, lub opinii ekspertów. Wiele ziół i suplementów nie zostały gruntownie przetestowane, a bezpieczeństwo i skuteczność nie może być udowodnione. Marki mogą być wykonane w różny sposób, ze zmiennymi składnikami, nawet w obrębie tej samej marki. Poniższe dawki mogą nie mieć zastosowania do wszystkich produktów. Trzeba czytać etykiety produktów i omówić dawek z wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia przed rozpoczęciem terapii.

W przypadku zatrucia alkoholowego, sześć 500 kapsułek miligram EPO zostały przyjmowany doustnie codziennie przez tydzień.

Na zapalenie oskrzeli, jedna tabletka z tymianku, pierwiosnka skojarzonego produktu (Bronchipret® TP FCT) została podjęta przez usta trzy razy dziennie przez 11 dni. Dwóch innych produktów skojarzonych Bronchicum® Elixir S Bronchcium® krople, które zostały podjęte przez usta w dawkach 6 x 5 ml płynu lub 5 x 1 mililitr kropli na 7-9 dni.

Na ból piersi (Mastalgia), 1-3 g lub 2,4 mililitrów EPO, 1-6 kapsułki EPO, lub 240-320 mg GLA (Efamast®, Efamol®) został przyjmowany doustnie 1-3 razy dziennie przez okres do sześciu miesięcy.

Dla zdrowia serca, 10-30 mililitrów EPO (Efamol®) został przyjmowany doustnie codziennie przez cztery miesiące. Dodatkowo, 3 gramy połączeniu linolowego-GLA jest doustnie przez dwa miesiące.

Do porodu (indukcji porodu lub dojrzewania szyjki macicy), jedna kapsułka EPO został przyjmowany doustnie trzy razy dziennie przez okres jednego tygodnia.

Na cukrzycę, dwie kapsułki Efamol®, zawierające 45 mg 360 mg GLA i LA (kwas linolowy), podjęto doustnie codziennie przez cztery miesiące, a następnie wzrosła do czterech kapsułek Efamol® dziennie przez kolejne osiem miesięcy.

Dla neuropatia cukrzycowa (uszkodzenie nerwów), 360-480 mg GLA zostały podjęte przez usta dziennie przez okres do 12 miesięcy.

W przypadku suchych oczu, sześć EPO kapsułek (Qarma ™, Equazen ™) zostały przyjmowany doustnie codziennie przez sześć miesięcy.

Dla wyprysku (atopowe zapalenie skóry), 1-4 kapsułki EPO (360 miligramów kwasu linolowego i 40-45 mg na kapsułkę GLA) zostały przyjmowany doustnie dwa razy dziennie przez okres do 12 tygodni. Dodatkowo 4-12 kapsułek (500 mg na kapsułkę EPO) zostały podjęte przez usta dobę w dwóch dawkach podzielonych przez okres do pięciu miesięcy (Efamol®). Dawki EPO wahały się od 0,5 grama, 0,5 grama / kilogram przyjmować doustnie przez 3-16 tygodni. Dawka 1 mililitr 20% EPO jest stosowany na skórę dwa razy dziennie przez okres czterech miesięcy. EPO stosowano do ramion dwóch tygodni.

Na wysoki poziom cholesterolu, czterech kapsułek, zawierających 0,3 grama EPO, które zostały podjęte przez usta trzy razy dziennie przez 16 tygodni. Dodatkowo 1,5-2 gramów EPO został przyjmowany doustnie dwa razy dziennie przez 1-3 miesiące.

W przypadku raka wątroby, 36 kapsułek, zawierających 500 mg na kapsułkę (EPO) Efamol® dziennie (na łączną kwotę 1,44 grama GLA dziennie) zostały podjęte przez usta.

W przypadku choroby wątroby, 2 gramy Efamol® został przyjmowany doustnie dwa razy dziennie przez 12 tygodni.

Na toczeń, 5 gramów EPO został przyjmowany doustnie codziennie.

Dla zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS), 500-6,000 mg EPO lub 6-12 kapsułek EPO zostały przyjmowany doustnie 1-4 razy dziennie przez okres do 10 miesięcy (Efamol®).

W reumatoidalnym zapaleniu stawów, 540-6,000 mg EPO i 20-30 mililitrów EPO zostały przyjmowany doustnie codziennie przez 3-12 miesięcy.

Schizofrenii 6-8 gramów EPO została podjęta na dobę w dawkach podzielonych. Osiem Efamol® kapsułki zostały przyjmowany doustnie codziennie przez dwa do czterech miesięcy.

Wyprysk (atopowe zapalenie skóry), 1-12 kapsułki (500 mg na kapsułkę) EPO zostało doustnie codziennie w dawce pojedynczej lub w dawkach podzielonych przez okres do pięciu miesięcy na maksymalnie 0,5 g / kilogram dziennie.

W przypadku cukrzycy, 2-4 kapsułki (EPO) zostały Efamol przyjmowany doustnie codziennie przez 4-8 miesięcy.

Monografia ta oparta na dowodach została przygotowana przez współpracę Natural Standardowe Badawczego