wtrysku euflexxa

Klasa terapeutyczna: chrzęstnoszkieletowe agenta Defect Repair

Używa Dla Euflexxa

Kwas hialuronowy jest podobna do substancji, która występuje w sposób naturalny w stawach. To działa, działając jak smar i amortyzator w stawach i pomaga stawy działały prawidłowo.

Lek ten ma być podawany wyłącznie pod bezpośrednim nadzorem lekarza.

Decydując się na użycie leku, ryzyko przyjmowania leku musi być wzięta pod uwagę dobro będzie to robić. Jest to decyzja, kiedy lekarz zrobić. W tym medycynie, należy wziąć pod uwagę

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał niezwykły lub reakcję alergiczną na lek lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak do żywności, barwniki, konserwanty, lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Odpowiednie badania nie zostały przeprowadzone w związku z wiekiem do skutków wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w populacji pediatrycznej. Bezpieczeństwo i skuteczność nie zostały ustalone.

Brak dostępnych informacji na temat relacji w wieku do skutków wstrzyknięciu kwasu hialuronowego u pacjentów geriatrycznych.

Brak odpowiednich badań u kobiet przy określaniu zagrożenia dla niemowląt przy użyciu tego leku w okresie karmienia piersią. Zważyć potencjalne korzyści i potencjalnego ryzyka przed zastosowaniem tego leku w okresie karmienia piersią.

Przed użyciem Euflexxa

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Powiadom lekarza prowadzącego, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne receptę lub bez recepty (over-the-counter [OTC]) leku.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych, może wpływać na stosowanie leku. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają kwas hialuronowy. To nie może być specyficzny dla Euflexxa. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Pielęgniarka lub inny wyszkolony personel medyczny daje leku. Ten lek jest podawany jako strzał w swoim stawie kolanowym. Może to zająć więcej niż jedno wstrzyknięcie na ból odejść.

Będziesz otrzymywać serię zdjęć tego leku w odstępie tygodnia w sumie trzech lub czterech zastrzyków.

Lekarz sprawdzi postępy ściśle podczas przyjmowania tego leku. Pozwoli to lekarz, aby sprawdzić, czy lek działa prawidłowo i zdecydować, czy należy kontynuować je otrzymać.

Nie wysilaj swój staw kolanowy na dwa dni po otrzymaniu leku. Należy unikać działań, takich jak jogging, piłka nożna, tenis, podnoszenie ciężkich lub stojąc na nogach przez długi czas.

Ból czasowe lub obrzęk stawu kolanowego może nastąpić po otrzymaniu zastrzyku kwasu hialuronowego. Zadzwoń do lekarza, jeśli ból lub obrzęk w kolanie utrzymuje się lub pogarsza się po otrzymaniu leku.

Nie należy stosować leku ze środków dezynfekujących zawierających czwartorzędowe sole amoniowe (na przykład chlorek benzalkoniowy). Może to uniemożliwić wstrzyknięcie kwasu hialuronowego nie będzie działał prawidłowo.

Wraz z jego potrzebnych efektów, lek może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem lub pielęgniarką natychmiast, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, które z reguły nie potrzebują pomocy lekarskiej. Te działania niepożądane mogą odejść w trakcie leczenia, jak twoje ciało dostosowuje się do medycyny. Również Twój pracownik służby zdrowia może być w stanie powiedzieć o sposobach zapobiegania lub zmniejszenia niektórych z tych działań niepożądanych. Skontaktuj się z pracownikiem służby zdrowia, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych lub są uciążliwe lub jeśli masz jakiekolwiek pytania na ich temat

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Dostępne tylko Rx Recepty

Ciąża Kategoria N Nie sklasyfikowano

Właściwe stosowanie kwasu hialuronowego

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Choroba zwyrodnieniowa prednizon, naproksen, Cymbalta, aspiryna, ibuprofen, meloksykam, diklofenak, duloksetyny, Celebrex, triamcynolon, Voltaren, metyloprednizolonu, MOBIC, glukozamina, Aleve, indometacyna, Advil, celekoksyb, Motrin, nabumeton, betametazonu, Ecotrin, Tylenol z Codeine # 3 , Naprosyn

Środki ostrożności podczas korzystania Euflexxa

Euflexxa Side Effects

Euflexxa (hialuronian sodu)