zaburzenia erekcji alternatywne rozwiązania: suplementy, zioła i więcej

Zaburzenia erekcji Trends

Leczenie zdrowia, które nie są sklasyfikowane jako standardową praktyką medyczną Zachodniej dalej “alternatywne” lub “uzupełniający”. Alternatywne terapie obejmują suplementów diety, preparatów ziołowych i akupunktury, na przykład.

Suplementy: Suplementy tym aminokwasu argininy, bioflawonoidy, cynku, witaminy C, witaminy E, mączka z siemienia lnianego i stosowano w celu poprawy funkcji seksualnych. Ponadto, niektórzy pacjenci z ED niskich poziomów hormonu dehydroepiandrosteronu (DHEA) wykazał poprawę zdolności do erekcji po otrzymaniu dodatkowych dawek DHEA. Jednakże, ponieważ bezpieczeństwo długoterminowe DHEA nie jest znane, większość ekspertów nie zaleca jego stosowanie.

Leki ziołowe: Azji żeń-szenia i Ginkgo biloba Uważa się, że poprawa erekcji u niektórych mężczyzn. Jednak przed podjęciem jakichkolwiek ziołowych suplementów diety, aby zapewnić, że są bezpieczne skonsultować się z lekarzem.

Acupunctur; Starożytna chińska metoda leczenia, która polega na wystający bardzo drobne, stałe igieł w określone punkty na ciele, akupunktura stymuluje zdolność organizmu do przeciwstawiania lub pokonywania chorób i warunków, korygując “nierównowagi”. Akupunktura pomogła kilku mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Jeśli masz problemy z erekcją, należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny i dowiedzieć się o możliwościach leczenia.

Należy pamiętać, że ponieważ większość alternatywnych i uzupełniających metod leczenia nie są regulowane, trudno jest wiedzieć, co otrzymujesz. Oto kilka wskazówek, których należy przestrzegać przy rozważaniu przy użyciu preparatów ziołowych na zaburzenia erekcji.

ŹRÓDŁO: National Center for Biotechnology Information.