Zdrowe wskazówki snu

Utrzymanie dziecka do regularnych rutynowych snem może być trudne, ale może przyczynić się do poprawy jakości snu.

Dla niektórych dzieci, nieregularne godziny snu mogą być problematyczne. Ustawianie regularny harmonogram snem może naprawdę pomóc dzieciom zdobyć odpowiednią ilość snu.

Dowiedz się, ile snu dzieci potrzebują.

Ważne jest, aby opracować procedurę, która pracuje dla Ciebie i Twojego dziecka, i trzymać się go.

Techniki relaksacyjne pomagać sen

“Keep regularne godziny snu,” mówi Jessica Alexander Rady uśpienia.

Snem rytuał uczy mózg do zapoznania się z czasem snu i czasu budzenia, “mówi. “To programy mózgu i wewnętrzny zegar biologiczny, aby przyzwyczaić się do ustalonej procedury.”

Likwidacji jest krytycznym etapem w przygotowaniu dziecka do snu. Istnieje wiele sposobów na ich relaks

Oto kilka wskazówek, relaksacyjne nastolatek można użyć do przygotowania ich do snu.

Sypialnia powinna być złagodzone środowiska.

Eksperci twierdzą, że pokoje są silnie związane ze snem, ale to pewne rzeczy osłabić związek. Należą do tabletów, telefonów komórkowych / smartfonów, telewizorów i innych elektronicznych gadżetów, światło lub hałas i zły materac lub niewygodne łóżko.

Unikać ekranów w sypialni

Światło z ekranów może również wpływać na dzieci, jak łatwo zasnąć. Staraj się, aby sypialnia dziecka strefę wolną od ekranu i je naładować swoje telefony i inne urządzenia na dole. W ten sposób nie będzie skłonny do reagowania na coraz przyjaciół w kontakcie późnym wieczorem.

Czytaj więcej o tym, jak utrzymywanie sypialni nastolatek za darmo urządzeń elektronicznych może zwiększyć ich snu.

“Ważne jest, aby stworzyć otoczenie, które jest korzystne dla snu”, mówi Alexander. “Keep sypialni tylko do spania.

Sypialnia powinna być ciemna, spokojny i uporządkowany. Powinno świeży zapach i utrzymywane w temperaturze 18-24C. Jessica dodaje: “Fit jakieś grube zasłony. Jeśli jest hałas na zewnątrz, należy rozważyć inwestowanie w podwójne szyby, albo do tańszej opcji, zatyczki do uszu. ”

Ciepły (nie gorącej) kąpieli pomogą swoje ciało do temperatury, gdzie jest to najbardziej prawdopodobne odpoczynku;. Ćwiczenia relaksacyjne, takie jak światło odcinkach jogi, pomoże zrelaksować mięśnie;. Płyty relaksacyjne działają poprzez rozluźnienie słuchacza starannie dobrane słowa i łagodna muzyka i efekty dźwiękowe hipnotyczne;. czytanie książki lub słuchanie radia będzie zrelaksować swój umysł poprzez rozpraszać go od wszelkich trosk i niepokojów.

Jeśli próbowałeś tych wskazówek, ale twoje dziecko zachowuje mające problemy z zasypianiem lub spanie w nocy, może czuć można zrobić z większym wsparciem. Możesz skontaktować się z lekarzem lub pielęgniarką o tych zmartwień. Mogą one odnosić się do psychologa dziecięcego lub innego specjalistę.

pokoju dziecka

Jedną z pierwszych rzeczy, które mogą zadać ci zrobić to prowadzenie dziennika snu dla Twojego dziecka w ramach diagnozowania żadnych problemów ze snem.

“Pamiętnik snu może ujawnić kilka podstawowych warunków, które wyjaśniają, problemy ze snem, takie jak stres lub lekarstw”, mówi Alexander.

Pamiętnik snu może ujawnić nawyków i doświadczeń w dnia na dzień działalności swojego dziecka, które przyczyniają się do snu problemy.

To może zawierać odpowiedzi na następujące pytania

Pobierz dziennik snu.

Zdarza się, że problemy ze snem mogą być oznaką problemów ze zdrowiem psychicznym. Czytaj więcej na temat objawów depresji u dzieci.

potrzebuje snu Twojego dziecka zmienia się, gdy stają się nastolatkiem. Przeczytaj o tym, dlaczego nastolatki są zawsze zmęczony.

Uzyskiwanie pomocy z problemami ze snem

30/03 /

30/03 /

Usługi

Lokalizacja

Jak radzić sobie z problemami ze snem u małych dzieci, w tym częstego jawy i koszmary

Jakie były czasy snu Twojego dziecka;? Jak długo zajęło im zasnąć;? Ile razy budzą się w nocy;? Jak długo każde przebudzenie trwać;? Jak długo spać w sumie;? Czy robią żadnych ćwiczeń tuż przed snem;? czy oni podejmować żadnych drzemek w ciągu dnia lub wieczorem, zawiera coś uczynił ich niespokojny lub zdenerwowany?

Prowadzić dziennik snu

Wskazówki, które pomogą snu dziecka, w tym, gdzie powinny spać oraz ustanawiające procedury

Dr Chris Williams wyjaśnia, co można zrobić, aby dać sobie najlepszą szansę na dobry sen w nocy. Ten podcast jeden spośród serii ośmiu część do Moodzone

Uzyskać porady na temat radzenia sobie z typowymi problemami snu wpływających niemowląt, dzieci i młodzieży

Usługi w pobliżu ciebie

Problemy ze snem u małych dzieci

Pomaganie dziecku spać

problemy ze snem: Moodzone

Sen dzieci